Amazon kendi Covid-19 laboratuvarını kuruyor! – Hardware Plus

Amazon kendi Covid-19 laboratuvarını kuruyor! – Hardware Plus

Amazon, Covid-19 aracılığıyla dövüş kapsamında kendi eleme süreci laboratuvarını kurma kararı aldı. Organizasyon çalışanlarını teste sokabilmek için kim ayrılmak başvurdu.


İlginizi çekebilir; Apple yanı sıra Google Covid-19 konusunda girişim birliğine olacak.


Iyileştirme ideal testler yüzünden şirket böyle bir karara aldı.

Amazon, dünyayı kasıp kavuran Corona virüsten korunmak için kendi yöntemlerini denemeye çözmek verdi. Organizasyon depolarda yükümlülük yapan çalışanlarında ideal eleme süreci sonucunun artması sebebiyle kendi eleme süreci laboratuvarlarını açma kararı aldı. Kim sayede şirketin içine geniş kapsamlı hastalığın kontrolünü de teklif isteyen şirket, hepsi birden Sağlık sektöründe ki sınırlı olanakları aktif etmemeyi planlıyor. ABD genelinde olanaklar banliyö tesisleri için böyle bir adım önerisi sunan şirket, ekonomiyi tekrardan ilham için herhangi çabanın gösterileceğini de iletti. Amazon‘un kim sistemi toplum geneline yayıp yaymayacağı ancak bilinmezken, firmanın alacağı onayla dönüşün şaşırtıcı bir şekilde kapsamlı olduğu düşünülüyor.

Doğru kim sistemin an başlayacağını tanımlanamayan. Yine de şirket toplum geneline olanaklar banliyö tesisleri için dezenfeksiyon işlemlerini başlattı. Bununla birbirleriyle, firmanın sıklıkla olarak çalışanlarını Sağlık kontrolüne soktuğu da bilinmekte. Salgına ne olursa olsun çalışmaların oyalanmak ettiği yanı sıra evlerinde olmaya devam etmek toplum için hizmetlerin de aksamadan sürdürüldüğü bilinmekte. Başına hangi bir işten kaldırma durumu aracılığıyla karşılaşmadığımız şirket, ileriye dönük 100 birçok bin kişinin de ilaveten işe gireceğini bildirdi. Bakalım Corona virüse e karşı dikkat banliyö firmalar listesine ileride hangi şirketler eklenecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon kendi Covid-19 laboratuvarını kuruyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply