Amazon Key Servisi ile Kargolar Evin İçerisine Kadar Geliyor

Amazon Key Servisi ile Kargolar Evin İçerisine Kadar Geliyor

12 on yıl daha önce Prime servisi optimum 2 zaman içerisinde siparişleri almak etmeye başlayan Amazon, taze duyurduğu Key servisi ile bunu bir teknik vaktinden önce taşıyor.

Amazon yıllar içerisinde siparişleri çok daha hızlı ulaştırma konusunda son derece kaldırım kattetti. Ayrıca sağlayıcı bazı siparişlerde benzer zaman Nakliye seçeneğinin ve bir veya 2 izle sağa Nakliye seçenekleri de sunuyor. Tedarikçi şu anda bunu vaktinden önce götürerek Nakliye boyunca evde olmayan müşterilerinin siparişlerini de almak edebiliyor.

Amazon Key servisi ile Nakliye beklenmedik bir şekilde evde olmayan müşterilerin siparişleri de almak edilebilecek. Smart Cam yanı sıra pratik saç sistemi ile siparişi getire kargocu eve gelebiliyor. Wi-Fi üzerinden internete bağlanan Smart Cam, birkaç kablosuz ekipman vasıtasıyla olarak kullanılmak için üretildi Zigbee protokolü üzerinden pratik saç aracılığı ile kapıyı açabiliyor.

Siparişi almak edecek olan kargocu anlaştık mı üzerindeki barkodu tarayarak Amazon’un bulut servisine gönderiyor. Eğer satın alma doğruysa bulut servisinden kameraya Blog yazısı gönderiliyor yanı sıra elektronik kamera video klip kaydetmeye başlıyor. Sağlayıcı uygulamaya itibaren onayı olarak görmek ederek kapıyı açabiliyor. Key servisi özel Nakliye için kesinlikle değil, temizlik servisi veren şirketler seç 3 üncü kutlama servisler için de kullanılabilecek. Elektronik kamera giriş açıldıktan gelen arka plan almaya başlayacak yanı sıra giriş kapandığında kim kayıdı sonlandıracak. Bunlara ek olarak giriş kapatılmadan eski geçici bir süreyi giriş kapandıktan sonradan kullanıcılara gönderecek. Key servisi 8 Kasım’dan gelen Prime üyelerinin kullanımına açılacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Key Servisi ile Kargolar Evin İçerisine Kadar Geliyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply