Amazon Kids+ İlk Orijinal Mobil Oyunlarını Piyasaya Sürdü! –

Amazon Kids+ İlk Orijinal Mobil Oyunlarını Piyasaya Sürdü! –

Amazon, küçük olan dostu sistem Amazon Kids+ için aslen otantik cep telefonu oyunlarının lansmanını duyurdu. Bunlar ortasında Amazon Kids+‘daki benzer adlı TV şovlarına dayanan “Super Spy Ryan” yanı sıra “Do, Re yanı sıra Mi” adlı Bir çift son zamanlarda lig olanaklar alıyor. işte detaylar.

Amazon Kids+ aslen cep telefonu oyunları başlattı

Amazon, çocuklara yönelik kayıt tabanlı kıkırdayarak platformunun bir parçası olarak hem iOS hem de Android platformları için Bir çift son zamanlarda cep telefonu video oyunu piyasaya sürdü. Şu anda, kişiselleştirilmiş çocuklara pozitif TV şovları, kitaplar yanı sıra filmler sunmanın ve, Seattle merkezli titan, tekrar tekrar geliştirmek cep telefonu lig pazarından kabul et istiyor.


İlginizi çekebilir; Cyberpunk 2077, 2023’te İlk Genişletmesini Alacağını Onayladı!


Son zamanlarda oyunlar, Super Spy Ryan yanı sıra Do, Re yanı sıra Mi, Amazon Kids+ platformunda keşfedildi TV şovlarına dayanmaktadır. Do, Re yanı sıra Mi kısaca kesinlikle iOS‘ta elde edilebilir gidiyor olsa da, Super Spy Ryan ABD, İngiltere yanı sıra İrlanda’da hem iOS hem de Android için piyasaya sürüldü. Oyunlar kısaca Kanada, Almanya yanı sıra Japonya’da satışa sunulacak. Super Spy Ryan‘ın yetkililer fragmanını beklenmedik bir şekilde aşağıdan izleyebilirsiniz.

Natasha Lipovac yaptığı açıklamada “Super Spy Ryan yanı sıra Do, Re yanı sıra Mi, en yaygın bilinen Amazon Kids+ içeriklerimizden bazılarını somutlaştırmak ediyor. Amazon Kids+ içeriğinin, cep telefonu lig ekibinden itibaren son zamanlarda kıkırdayarak türüne kim aslen bakışla hem çocuklara hem de yetişkinlere gülümseme yanı sıra kıkırdayarak eklemeyi umuyoruz” dedi.

Oyunlara gelince, Do, Re yanı sıra Mi, çocukların şarkılar aletlerinin temellerini öğrenmelerine kullanışlı olan şarkılar odaklı bir oturum, toplantı, celse oyunudur. Super Spy Ryan ise oyuncuların çalıntı özel gün hediyeleri korumak için TV şovundan farklı karakterler arasından seçenek yapmalarını sağlayan sıradışı/istisnai olarak oyunculu bir yolculuk oyunudur. Özdeş Wi-Fi’deki oyuncuların hep birlikte oynamasına etkinleştir veren bir “kutlama yöntem” da elde edilebilir.

Şu anda, platformdaki TV şovlarına yanı sıra çeşitli diğer içeriklere erişmek için ayda 2,99 Para Amazon Kids+ aboneliği sunuluyor. Bunu söyledikten sonra oyunlar, desteklenen cihazlarda tamamen ücretsiz olarak oynanılabilecek. Bunlara ek olarak Amazon Kids+ abonesi olanlar, oyunları Amazon Fire tabletlerinde indirip oynayabilecekler. Peki siz Amazon’un en son zamanlarda cep telefonu oyunları çevresinde ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Kids+ İlk Orijinal Mobil Oyunlarını Piyasaya Sürdü! –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply