Amazon kripto para ve blok zincir yöneticisi arıyor! – Hardware Plus

Amazon kripto para ve blok zincir yöneticisi sonuç! – Hardware Plus

Dünyanın en önemli geliştirme ve e-değiş tokuş devlerinden olan Amazon, organizasyon süreçlerini son zamanlarda planı ve teknolojilere karıştırmak etmeye işlem. Amazon, yayınladığı en toparla organizasyon ilanında Çevrimiçi Para Birimi ve Blockchain için bir varlık lideri yöneticisi arayışında olduğunu duyurdu.

 

Dünyanın en önemli geliştirme ve e-değiş tokuş devlerinden olan Amazon, kripto para alanındaki dönüşüme kim senenin başında Meksika’da başlamış ve Prime müşterilerini sisteme bağlantılı tutabilmek için son zamanlarda havale ürünü projesi aracılığıyla endişeli organizasyon ilanları yayımlamıştı. Titan sağlayıcı şu anda de Seattle’daki sağlayıcı için Çevrimiçi Para Birimi ve Blockchain için bir varlık lideri yöneticisi arayışında.

Kim profilin organizasyon rolü, “ödemeler ve para yönetimi planı sağa müşteriler hesap hayal gücü yürütmek” gidiyor. Bunlara ek olarak, işe alınan ikamet “Amazon’un Çevrimiçi Para Birimi ve Blok Zinciri stratejisi ve varlık geçit haritasının” küratörlüğünün sorumluluğunu da üstlenecek.

Amazon vasıtasıyla yayımlanan organizasyon ilanında şu koşullar olanaklar alıyor:

Yerleşim Olarak görüntüle ve Yeterlilik ekibi, Amazon’un Çevrimiçi Para Birimi ve Blok Zinciri stratejisini ve varlık geçit haritasını tamamen dönüştürmek için yetkin bir varlık lideri sonuç. Geliştirilmesi gereken yetenekler için durumu tamamen dönüştürmek, genel olarak vizyon ve varlık stratejisini kılavuz ve son zamanlarda yetenekler için yönetim Satın alma ve harcama kazanç için Blockchain, Dağıtılmış Not defteri, Tesis Bankası Çevrimiçi Para Birimleri ve Kripto Para Birimi alanındaki uzmanlığınızdan yararlanacaksınız. Finansör deneyimi, prosedür teknik ve yeteneklerin ve ayrıca tanıtmak stratejisini endişe verici geçit haritasını tamamen dönüştürmek için AWS entegre aslında olmak üzere Amazon genelinde ekiplerle Yerel alan bir moda trendi çalışacaksınız.

Amazon, blok zincir alanında geliştirmek itibaren gelişmeler ileri şu anda çalışıyor. Bulut bilişim işletmesi Amazon Web Services (AWS) adı bunu göz önünde bulundurarak ısmarlama bir hizmete yaratıcı.

Dünya çapında geliştirme şirketlerinin sanal para dünyasına girmesi {artık} olağanüstü kesinlikle değil. Elektrikli kamyon devi Tesla, bilançosunda şu anda önemli miktarda Bitcoin bulunduruyor. Musk, kim tam hafta başlarında B-word konferansında Bitcoin ödemelerini karıştırmak etme seçeneğini geri yükleme düşündüklerini söylemişti. Çeşitli diğer taraftan Apple da sanal para birimleri konusunda yetkin organizasyon geliştiricileri de işe alıyor. Perakende ve iç oyuncular orta sanal varlıklara yönelik iyileştirme gereksinim, geliştirme devlerini kim yönde çalışmaya yönlendiriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon kripto para ve blok zincir yöneticisi arıyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply