Amazon Kuiper Projesi ile internet sunacak – Hardware Plus

Amazon Kuiper Projesi ile internet sunacak – Hardware Plus

Amazon’un projesi Kuiper, uzun hemen internet erişimi olmayan milyonlarca insanlara seçenek etmek istiyor. Küresel uzun hemen, pratik internet geçmek için azaltılmış Medeniyet yörüngesine 3.236 Küresel Konumlama Sistemi fırlatacak. Projenin detayları geçtiğimiz ay Birleşmiş Milletler dünya çapında Telekomünikasyon Birliği’ne sunuldu.

İlginizi çekebilir: Philips TV, bütün 2019 varyasyon ürünlerine Amazon Alexa altyapısını kombine etti

Amazon Kuiper Projesi, Dünyanın %95’ine ulaşacak

Amazon, uyduların Medeniyet’nın 367 mil – 391 mil ortasında çalışmasını istiyor. ağ servisini, enlem 56 ölçüde kuzeyinde (Alaska Yarımadası) ile 56 ölçüde güneye doğru arası bir alana ışınlayacak. Amazon Kuiper Projesi ile, dünya çapında nüfusun kararlı  %95‘inin yaşadığı bölgeleri kapsayacak.

Amazon sözcüsü PCMag‘e yaptığı açıklamada, “Kim, önemli mühür internete gerekli erişimi olmayan milyonlarca insana seçenek vermeyi öngören uzun ömürlü bir projedir.” sözlerine olanaklar verdi yanı sıra ekledi “Kim girişime, iş arkadaşı vizyonu paylaşan şirketlerle iş arkadaşı olmayı 4 gözle bekliyoruz.”

Güdü, ileri (gerçekten iyi (PL)) internetin olmadığı yerde erişimi sağlamaksa, uydular bunu başarmanın pratik bir yoludur. Esasen şirketler bunu yıllardır, dünyadaki kendinden emin bir noktaya sabitlenmiş, son derece uzun bir yörüngede oturan kapsamlı coğrafi (GSO) uyduları ile yapıyorlar. Bunu söyledikten sonra , paketler takibi yanı sıra Ordu üslere internet teklif kombine çeşitli uygulamanın ve ayrıca, kim Çeşitlilik bir Küresel Konumlama Sistemi bağlantısı, kentsel fiber ya da tel tabanlı internet ile mücadele edebilecek {kadar} hemen, saygın ya da riskli mı? Soruları aklımıza olay.

Amazon Kuiper Projesi, bölgesel zamanda bize ne getirir bilinmez ama servet için başvuru sahibi vermeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Kafalarda özellikli belirsizlik işaretlerinin giderilmesiyle, uzun hemen yanı sıra sorunsuz internet ağı bizleri bekleyen kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Kuiper Projesi ile internet sunacak – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply