Amazon Luna Android cihazlar için kullanıma sunuldu

Amazon Luna Android cihazlar için kullanıma sunuldu

Amazon Luna, bu akşam itibariyle Android mantıklı telefonlar için yasal olarak kullanıma sunuldu. Amazon vasıtasıyla yapılan açıklamaya bağlı olarak, şirketin bulut lig sistemi için her türlü bir Yine bir başka rutin gerekmeyecek. Alternatif olarak Amazon Luna oyunları Android’de Chrome tarayıcı tarafından oynanacak.


İlginizi çekebilir: Facebook, tamamen ücretsiz bulut lig hizmetini kullanıma açtı


Toparla dönemin ata yıldızlarından olan bulut tabanlı lig hizmetleri, başına geçmek tarih aralarına yenilerinin eklenmesinin de etkisiyle, lig sektörüyle titizlikle bütünleşmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Adeta lig dünyasında son zamanlarda bir düzenli haline itibaren bulut lig sistemlerine, hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda ilerleme devi Amazon vasıtasıyla “Luna” adlı bir meydan okuyucu gelmişti.

Amazon Luna adlı bulut lig servisi, ilk masaüstü yanı sıra iOS cihazlar için bakım edilmişti. Bu gece ise Amazon, Luna hizmetinin Android cihazlarda da kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Amazon Luna, Android için kullanıma sunuldu

Amazon’un yaptığı açıklamaya bağlı olarak Luna, Android cihazlarda çalışabilmek için Yine bir başka bir uygulamaya gereksinim duymayacak. Alternatif olarak Amazon Luna oyunları oynamak isteyen kullanıcılar, direkt olarak cep telefonu Chrome tarayıcısı üzerinden hizmetin web sürümüne erişecekler.

Amazon yetkilileri vasıtasıyla yapılan açıklamaya bağlı olarak Amazon Luna’nın Android sürümü, ancak tarihi erişim sağlamak döneminde olduğu için başlangıçta etapta ABD’de kullanılabilecek yanı sıra sıkı pozitif Android telefonları destekleyecek. Aralarında Google Pixel, Samsung yanı sıra OnePlus seç markaların olduğu Android telefonların açıkça listesi şu moda:

  • Pixel: 4XL, 4A, 4A 5G, 5
  • Samsung: Galaxy S10, S10 Plus, Note 10, Note 10 Plus, S20, S20 Plus, S20 Ultra, Note 20, Note 20 Ultra
  • OnePlus: 7, 7 Pro, 7 Pro 5G, 8, 8 Pro, Nord, 7T, 7T Pro, 7T Pro 5G

Bu gece itibariyle Android cihazlar için kullanıma sunulan Amazon Luna, başlangıçta etapta özellikle yukarıda belirttiğimiz cihazlarda efektif bir biçimde çalışacak. Bununla birbirleriyle de Amazon Luna ancak tarihi erişim sağlamak döneminde olduğu için özellikle ABD’den kullanılabiliyor yanı sıra Tavuk ne yazık ki Amazon Luna’ya erişemiyor.

Amazon Luna nedir?

Amazon, bulut tabanlı oyun servisi Luna’yı duyurdu!

Amazon Luna, dünyanın en muazzam e-ticaret devi Amazon’un Ekim 2020 tarihinde kullanıma sunduğu bulut tabanlı bir lig sistemi. Amazon’un Google Stadia yanı sıra GeForce Now seç hizmetlere meydan okuyucu olarak geliştirdiği Amazon Luna, duyurulduğu tarihte eşzamanlı olarak PC, Mac yanı sıra Fire TV cihazları için hizmete açılmış; sonrasında da Luna, web sürümü ile iOS cihazlara gelmişti.

Bugünden gelen Android telefonlarda da çalışacak olan Amazon Luna, elektrik prizi mantığıyla çalışıyor yanı sıra başına lig kanalına belirgin gelir ödeyerek yaratıcı oluyorsunuz. Amazon Luna’da şimdilik Bir çift elektrik prizi olduğunu da belirtelim. Kim kanallar ile çevrili Amazon’un Luna Plus kanalı öne çıkıyor, kim elektrik prizi birkaç ünlü kişi aktivite bünyesinde barındırıyor. Çeşitli diğer elektrik prizi olan Ubisoft Plus ise, Ubisoft vasıtasıyla geliştirilen oyunların Amazon Luna aracılığıyla oynanmasını uygulanabilir hale getiriyor.

Bahsettiğimiz seç, Amazon Luna ancak tarihi erişim sağlamak döneminde olduğu için ABD haricinde Tavuk seç ülkelerde çalışmıyor. Amazon, Luna’yı Uluslararası çapta an yayınlayacağına dair şu ciddi {kadar} bir sebep olmak yapmadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Luna Android cihazlar için kullanıma sunuldu

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply