Amazon mağazalara kredi vermeye başlayacak

Amazon mağazalara kredi vermeye başlayacak

Bütün dünyanın mülkiyet “satın alınan merkez” olarak bildiği Amazon kim konseptin dışına çıkmaya hazırlık. Dünyanın en önemli online mağazası {artık} kredi işine de ilk attı. Reuters’ın haberine bağlı olarak kurumsal yerel zamanda çok küçük kurumsal yerleri için kredi vermeye başlayacak.

Amazon bunu bünyesine ekstra tüccar katmak amacı aracılığıyla yapıyor. Kim stil pazar yeri payını daha da arttırabilecek. Nitekim bildiğiniz iyilik {artık} Amazon’da sizin bizim iyilik özel satışlardan istisnai olarak mağazalar dönüşüm yapmaya başladı. Ayrıca pek istisnai olarak önemli kurumsal rağmen bir şubesini de Amazon’a açmış durumda.

Aslında özellikle davetiye aracılığıyla girilebilen kim yazılım önemli ölçüde Çinli mağazalar için düşünülmüş. Üretimin gerçekten şiddetli olduğu ülkede sayısız Çinli alışveriş merkezi Amazon’a kim stil yer değiştirme atabilecek. Kredinin verimli ne için verileceği ancak açıklanmadı yine de kim tavsiye sayesinde Amazon’a anlık zamanda pek istisnai olarak alışveriş merkezi ekleneceği belirli.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon mağazalara kredi vermeye başlayacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply