Amazon, Meksika’daki dijital para birimi projesini ilerletiyor – Hardware Plus

Amazon, Meksika’daki dijital para birimi projesini ilerletiyor – Hardware Plus

Amazon, Meksika’da bir dijital para birimi projesi başlatmayı planlıyordu yanı sıra bir şirket ilanı, kim sorumluluk için mühendisler yanı sıra geliştiriciler aradığını duyurdu.

Taşıyıcı, şirket ilanının her “aslen tanıtmak ülkesi olarak Meksika’dan başlayarak son zamanlarda bir yerleşim ürününün lansmanına faydalı kesinlikle olacak bir öncü sonuç.” notunu kulübe.

Son zamanlarda dijital para birimi ödemesi geçmişte Meksika’da başlayacak yanı sıra müşterilerin fiat’larını daha bundan sonra Prime Video klip iyilik sanal mal yanı sıra hizmetleri satın biriktirmek için kullanabilecekleri dijital para birimlerine dönüştürmelerini sağlayacak. Çaba Ekim 2020’de duyuruldu yine de bölgesel zamanda güncellendi. İşe son zamanlarda alınan kişiler Amazon’un Dijital yanı sıra Gelişmekte Ödemeler (DEP) bölümünde çalışacak.

Amazon, Appstore’daki güçlendiriciler yanı sıra güçlendiriciler iyilik öğelere erişmek için kullanılabilen Amazon Coins’i çoktan başlatmıştı. Bir lig tokeni oluşturmanın ve ayrıca Amazon’un  dijital para birimi imalat hareketi, COVID-19 salgını nedeniyle yetiştirme dijital ödemelerle kapsamlı kesinlikle olacak.

Taşıyıcı ancak kripto para birimi ödemelerini denememiş ya da PayPal iyilik kim seçeneği sunmamış olsa da, çeşitli taşıyıcı kripto para birimlerini hatta daha fazla keşfetmeye başladığından kim yönde bir yer değiştirme inanılmaz sinir bozucu olmayabilir.

Bildirdiğimiz üzere PayPal, kripto para birimi ödemelerini başlatmıştı. Uygulamasında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash yanı sıra Litecoin kullanma imkanı sağlamıştı. PayPal’ın Baş yönetici’su Dan Schulman, yerleşim platformunda kripto para birimi hizmetlerinin başlatılmasının dijital para birimlerinin benimsenmesini ile yardım olduğunu söylemişti. Bunlara ek olarak, olanaklar bankası dijital para birimleri daha bundan sonra devreye girdiğinde PayPal’ın yerleşim ağının CBDC’lerle bağlı kalarak olmasını sağlayacağı öner edilmişti.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, Meksika’daki dijital para birimi projesini ilerletiyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply