Amazon, MGM’i 8,5 milyar dolara satın alıyor! – Hardware Plus

Amazon, MGM’i 8,5 milyar dolara satın alıyor! – Hardware Plus

Amazon için e-ticaretin sayılı devlerinden desek abartmış olmayız. Tedarikçi, kurulduğu günden kim yana sektörün trendlerine görünüş vermeye ve ayrıca piyasayı domine etmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. 2020 başlarından gelen dünyayı sonuç altına hinterlandı Covid-19 pandemisi ise, deyim yerindeyse firmanın ekmeğine yağ sürdü. Zira, tüketicileri Daha önce hiç olmadığı {kadar} online alışverişe iten yaygın, Amazon’un gücüne enerji katmasına kaynak oldu. E-değiş tokuş devinin kim süre süresince açıkladığı çeyreklik raporlarında kırdığı tazminat rekorları kim durumun en mükemmel göstergelerindendi. Iddiaya göre, Amazon kim uzun kazançla başarıyla geçti dönemin hasılatını değerlendirmenin yolunu buldu rağmen. Netflix, Disney Plus ve benzeri. sanal konuşlandır devlerine Prime Çevrimiçi video aracılığıyla meydan okuyucu olmaya satış elemanı hizmet sağlayıcı, kim yönde önemli bir yer değiştirme atıyor. Nitekim, tonit itibaren bilgilere bağlı olarak Amazon yıldız parmak şıklatmak stüdyosu MGM’i (Metro Goldwyn Mayer) 8,45 Milyar ABD Doları karşılığı satın alıyor. İşte anlaşmanın detayları ve ayrıca örtü arkası…

Amazon kesenin ağzını açtı

Pratikte, sanal yayın tarafında Amazon’dan istisnai olarak sansasyonel güncellemeler duymaya alışık değiliz. Tedarikçi, Netflix ve benzeri. konuşlandır devlerine bağlı olarak Prime Çevrimiçi video için daha huzurlu bir reklam ve pazarlama stratejisi güdüyor. Ayrıca, firmanın platforma itibaren önemli yapımlar konusunda rağmen sakin kaldığını ve ayrıca kullanıcıya kim haberleri yeteri {kadar} duyuramadığını söyleyebiliriz. Yine de görünen o ki, Amazon sanal yayın tarafında da gaza basmaya hazırlık.


Kim haberi de sevebilirsiniz: Netflix lig sektörüne giriyor! İşte şirketin planları


Tonit dünya çapında basına düşen haberlere bağlı olarak; Amazon, MGM’i 8,45 Milyar Amerikan Doları karşılığı satın aldı. Sonrasında, kim haberleri Amazon’un kendisinin de bir yakalama açıklamasıyla doğruladığını ekleyelim. Kim peşini bırakmamak, sürdürmek aynı anda e-değiş tokuş devinin tarihinde, kahkaha alanında yaptığı en önemli satın almak. Firmanın genel olarak satın almalarında ise 13.7 Milyarlık Whole Foods’tan daha sonra anında.  Kim önemli satın almak aracılığıyla stresli konuşan Amazon Studios ve ayrıca Prime Çevrimiçi video Genel olarak Devlet Başkanı Değiştirme Mike Hopkins, şunları söyledi:

“Kim anlaşmanın dürüst gerçek değeri MGM iyilik tanınmış ve ayrıca yanlış anlama işlere marka atmış bir stüdyonun yapımlarını ve ayrıca yetkin ekibini bünyemize katacak olmamız. Kim yapımları, kim yetkin ekiple birbirleriyle yeniden inşa resim etmek ve ayrıca analiz etmek için istisnai olarak heyecanlıyız. Amazon ve ayrıca MGM birlikteliğinin son zamanlarda sayısız hikayenin doğuşuna imkan sağlayacağına inanıyorum. Herhangi bir şansla, izleyenlerimiz de kim partnerliğin meyvelerinden keyif alır.”

Tabi, aranjman stresli MGM (Metro Goldwyn Mayer) tarafı da konuştu. İşte MGM Kontrol Kurulu Başkanı Kevin Ulrich’in sözleri:

“Hollywood’un {altın} çağında önemli payı olan MGM’in {altın} aslanının yoluna oyalanmak edecek olmasından dolayı istisnai olarak mutluyum. Bizim kim harika tarihimizin Amazon’un dahiyane vizyonuyla uyuştuğuna inanıyorum. Herhangi bir şansla her küçük şey çekici geliştirmek.”

4 1000 parmak şıklatmak ve ayrıca 17 1000 saatlik TV dizisi Prime Çevrimiçi video kataloğuna olay

Amazon

İşin şirketleri ilgilendiren yeter sıfırlı rakamlarından bahsettikten daha sonra, gelelim ekibimiz kullanıcılar için kim satın almanın ne anlayış geldiğine. Zira, kim aranjman Amazon Prime Çevrimiçi video abonelerine doğru 4 1000 adet parmak şıklatmak ve ayrıca 17 1000 saatlik seçim olarak onayla dönecek. Tabi, kim yapımlar meşhur MGM parmak şıklatmak ve ayrıca dizileri kesinlikle olacak. Hareketli resim tarafında öne çıkan yapımları meşhur James Bond serisi, Rocky ve ayrıca 12 Angry Men şeklinde listeleyebiliriz. Bunun yakın, MGM’in seçim kataloğunun da filmlerinden Daha önce hiç fakir kal yanının olmadığını söyleyelim. Öyle ki, seçim tarafında da The Handmaid’s Tale, Fargo ve ayrıca Vikings iyilik efsaneler bulunmakta. Yine de maalesef kim anlaşmanın bir de büyük ölçüde yanı sahip olmak. Hatırlayacağınız üzere, Disney Plus’ın çıkışıyla birbirleriyle bazı Disney yapımları Netflix’ten ayrılmıştı. Eşdeğer durumun MGM yapımları için Prime Çevrimiçi video dışındaki platformlarda yaşanacağını söylemek uygulanabilir. Bu nedenle, eğer Prime Çevrimiçi video üyesi değilseniz ve ayrıca Yine bir başka bir platformdan bir MGM yapımı izleyecekseniz, elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Sonuçta, Amazon’un yakalama açıklamasında uyarı çektiği çeşitli diğer bir ilgilendirmek da modası geçmiş MGM yapımlarıydı. Iddiaya göre, şirketin kim konuda da planları erişilebilir. Amazon, modası geçmiş MGM filmlerini koruma ve ayrıca bir kez daha ilham istediğini söyledi. Açıkcası, açıklamaya bakınca Amazon’un zamansız MGM yapımlarıyla son zamanlarda Meslekler güçlendirmek istediğini söyleyebiliriz. Kim etkili bir şekilde ne anlayış servet ancak bilmiyoruz. Mesela, Rocky iyilik meşhur filmlerin Prime Çevrimiçi video dizileri iyilik düşünebiliriz. Tabi, kim özellikle bizim aklımıza itibaren bir senaryo. Bakalım kim önemli satın almanın meyveleri neler kesinlikle olacak…

Amazon ve ayrıca MGM birlikteliği kabaca ne düşünüyorsunuz? Sizce, MGM yapımları eklenmiş bir Prime Çevrimiçi video, oran/verimlilik açısından Netflix’in önüne geçer mi? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Genel bakış: TechCrunch, CbcNews

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, MGM’i 8,5 milyar dolara satın alıyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply