Amazon, MWC 2020’ye katılmayacağını açıklayan şirketler arasına katıldı

Amazon, MWC 2020’ye katılmayacağını açıklayan şirketler arasına katıldı

Amazon, korona virüsü endişesi aracılığıyla MWC 2020’ye (Cep telefonu Insan Kongresi) katılmayacağını açıklayan şirketler arasına katıldı. Çin’de ortaya çıkan enfeksiyon insan genelinde ilerleme sektörünü etkilemeye işlem.

İlginizi çekebilir: Sony, MWC 2020’ye katılmayacağını resmi olarak açıkladı!

Cep telefonu Insan Kongresi (MWC) işbirlikçi kaybetmeye işlem

Amazon, korona virüsün getirdiği riskler nedeniyle dünyanın en kapsamlı ilerleme fuarlarından bir birey olan MWC’den çekilme kararı hinterlandı en taze şirketlerden oldu. Şirket yetkilileri, 100 birçok bin kişinin katılımını bekledikleri etkinliğin oyalanmak edeceğini söyledi. Bunu söyledikten sonra çeşitli diğer şirketlerin de ekip çalışması konusunda zayıf olduklarını kabul etmek etti. Geçtiğimiz günlerde Sony, LG, Ericsson ve ayrıca NVIDIA 24-27 Şubat tarihleri ortasında gerçekleşecek etkinliğe katılmayacaklarını açıklamışlardı.

 

Etkinliği düzenleyen GSMA, bazı kapsamlı katılımcıların kim uzun yıllar fuara gelmemeye çözünürlük verdiklerini onayladı. Fakat 2800’den fazla işbirlikçi şirketle birbirleriyle yoğun kalacaklarını belirtti. Ziyaretçilerin, katılımcıların sağlık ve zindelik ve ayrıca güvenliklerinin en kapsamlı kaygıları olduğunu dile getiren kurumsal yetkilileri Korona virüsü riskine e karşı Yine bir başka önlemler aldıklarını açıkladı. Kim önlemler ortasında Virüsün analiz noktası olarak olarak görmek edilen Çin’in Hubei eyaletinden bütün katılımcılara etkinliğin yasaklanması ve ayrıca son zamanlarda Çin’de bulundu katılımcıların sonuçlandırmak 14 tarih sırasında kırsal hariç olduklarını kanıtlamaları zorunluluğu tesis alıyor.

Sözde Korona virüsü Barcelona’da düzenlenecek olan Cep telefonu insan kongresini (MWC) bütün bütün önlemlere ne olursa olsun kötü etkilemeye oyalanmak edecek. Geçtiğimiz günlerde Insan Sağlık Örgütünün acil durum rahatsızlık onaylandı etmesi ve ayrıca Çin’de  salgının başına geçmek tarih daha kapsamlı kitlelere yayılması şirketlerin fuardan çekilmesinde bir numaralı sebep olarak gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, MWC 2020’ye katılmayacağını açıklayan şirketler arasına katıldı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply