Amazon, nihayet 3D ekranlı telefonu Fire Phone’u tanıttı – Hardware Plus

Amazon, nihayet 3D ekranlı telefonu Fire Phone’u tanıttı – Hardware Plus

Amazon’un yüksek süredir ileri çalıştığı, 3D ekranlı telefonu Fire Phone nihayet tanıtıldı. 4.7 inç ekranı ve ayrıca ekranın yaratıcı olduğu 3 boyutlu görüntü özelliği aracılığıyla insanı büyüleyen mevcut koşu sistemi ise Fire OS 3.5.

Amazon Fire Phone

 

Gücünü 2.2 GHz kol saati hızında katip 4 çekirdekli Snapdragon işlemcisinden banliyö bölgesi ve ayrıca 2GB RAM’i keşfedildi Amazon Fire Phone’da yüzeyin çizilmesini önleyen Gorilla Glass teknolojisi kullanılıyor.

Amazon Fire Phone
Amazon, telefonu Fire Phone’u tanıttı.

Teklif optik görüntü sabitleyici sistemi olarak kullanılmak için üretildi 13 MP dahili elektronik kamera kuruluş alıyor. Cihazın başlangıç ​​aşaması yüzünde kuruluş banliyö bölgesi 4 kızılötesi elektronik kamera, kullanıcıların yüzleşmek ve ayrıca bak hareketlerini algılayarak cihazın ekranına hangi açıdan baktığını algılayabiliyor.

Amazon Fire Phone Renk
Amazon Fire Phone’un benzersiz renkleri de elde edilebilir.

Üreticisi kim algılama yeteneği sayesinde de kullanıcıya 3 boyutlu bir görüntü sunabiliyor. İlk etapta 32 GB’lıık versiyonu sunulan telefonun fiyatı Amazon.com fiyatıyla 649 para. İsteyen 100 para daha verip 64 GB’lık versiyona yaratıcı olabilecek.

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, nihayet 3D ekranlı telefonu Fire Phone’u tanıttı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply