Amazon, on birinci Fresh mağazasını açıyor! – Hardware Plus

Amazon, on birinci Fresh mağazasını açıyor! – Hardware Plus

Amazon, on birinci Fresh mağazasını açıyor. İlk mağazasını Ağustos ayında açan hizmet sağlayıcı, uzun teknolojili bir alışveriş merkezi olmasını planlıyor. Fresh mağazalarından 28 fasulye daha açmayı planlayan hizmet sağlayıcı, anlık sürede genişlemeyi de planlıyor. Açtığı Fresh mağazalarda , modern ürünü Dash Satın alma arabaları kuruluş alacak.


İlginizi Çekebilir: Amazon, ABD’de 16 şehirde elektrikli araçlarla dağıtıma başlıyor


Amazon, Fresh marketleriyle genişliyor!

Geçtiğimiz Perşembe günü Amazon, on birinci Fresh marketini açtı. Taşıyıcı kim tarz bir Satın alma mağazasını Ağustos ayında, Los Angeles‘ta açmıştı. Amazon, kim sıralama mağazaları için asgari 28 lokasyon daha planlıyor. Amazon’un planında ancak 5 mağazayı kurmak olsa da, geliştirmek hızı bunun doğru tersini gösteriyor.

Amazon’un Fresh mağazaları, şirketin gelişmekte perakende alışveriş merkezi koleksiyonunun kesinlikle bir parçası. Taşıyıcı’in Whole Foods lokasyonlarından çok çok daha az lüks ve ayrıca şirketin Go and Go Market lokasyonlarından daha önemli olmaları gerekiyor. ABD’de, Amazon’un kasiyersiz “Just Walk Out” teknolojisini kullanmıyorlar. Bunu söyledikten sonra hizmet sağlayıcı, bunu bir Fresh mağazasında değerlendirme ettiğini söylüyor. Aynı anda Fresh mağazaları Dash isimli ihtiyatlı Satın alma arabalarına ancak kurucu.

  • Amazon, müşterilerin raflardan ne aldığını bağlı kalarak eden ve ayrıca kasiyere gerekir kalmadan esasen yerleşim yapılabilen, “Dash Carts” isimli ihtiyatlı bir Satın alma el arabası tasarladı. Taşıyıcı vasıtasıyla geliştirilen mekanizmada, Satın alma el arabası kurucu olduğu elektronik kamera ve ayrıca sensörler sayesinde müşterilerin sepete ne attığını esasen kaydediyor ve ayrıca Satın alma tutarını kullanıcının Amazon hesabına yansıtıyor. Amazon hesabına ve ayrıca ihtiyatlı telefona kurucu olan bütün müşteriler kim arabaları kullanabiliyor. Satın alma arabasını kullanmaya yürütmek için ise, cihazın ileri bulundu QR kodunu Amazon uygulamasında taratarak sepeti çözmek gerekiyor. Ardından, market el arabası Alexa aracılığıyla senkronize ediliyor. Bireysel isterse daha ileri hazırladığı Satın alma listesini sepetine yükleyerek, çok daha fazlası ticari mal almaktan kaçınabiliyor.

Hemen genişlemeye bile, Amazon’un planları ancak düzenli perakendecilerin izini sürüyor. Aldi‘nin ABD’de kurucu olduğu 2.000‘den fazla mağazaya ayrıca kim uzun yıllar ABD’de 100 alışveriş merkezi daha açmayı planladığını belirtiyo.

  • Aldi küresel faaliyet gösteren Alman ucuz Gıda maddeleri marketleri zinciridir. Aldii Süd ve ayrıca Aldi Nord olarak 2 belirgin merkezden yönetilir. Adındaki Albrecht yaratıcı ailenin soyadı, Diskont ise fiyat indirimi anlamındadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, on birinci Fresh mağazasını açıyor! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply