Amazon Parler için sunduğu AWS hizmetini sonlandırıyor

Amazon Parler için sunduğu AWS hizmetini sonlandırıyor

Amazon, Parler için sunduğu AWS hizmetini sonlandırıyor. Kültürel medya sistem bir tam hafta sağa kendine taze bir tesis bulamazsa ulaşılamaz hale servet.


İlginizi çekebilir: Discord, “The Donald” sunucusunu yasakladı


Pek çoğumuz Amazon’u özellikle bir e-ticaret satın alma İnternet sitesi olarak biliyoruz. Bunu söyledikten sonra, çerçeve bundan inanılmaz daha fazlası. Tanınan internetin çok devasa bir kısmı, Amazon Web Services (AWS) olarak tanınan bir çözüm sayesinde sahip olmak. Çerçeve 2002 yılından gerçeği nedeniyle kişilere, şirketlere ve ayrıca Ayrıca ülkelere bulut tabanlı bilişim ve ayrıca hizmetçi hizmetleri sağlıyor. Kullanıma bağlı olarak ücretlendirilen rutin bakım, saygın hizmetleri sebebiyle çok tanınmış. Itibaren toparla haber ise çok inanılmaz. Amazon, Parler isimli kültürel medya platformunu, AWS hizmetlerinden yasaklıyor. Parler’in özellikle bir haftası sahip olmak.

Kültürel medya başkanı engelledi

Geçtiğimiz dönemlerde yapılan ABD hükümet seçimlerini kaybeden Donald Trump, sonucu kabullenmekte çok zorlanıyor. Öyle ki erişilebilir Devlet Başkanı seçimin pratikte kazanıldığını bunu söyledikten sonra, demokratların yaptıkları hilelerle seçimi adeta çaldığını şarj etmek ediyor. Her türlü bir dayanağı bulunmayan kim iddialar, yarattığı karışıklıklar sebebiyle kültürel medya platformları vasıtasıyla uygunsuz teknik bilgi olarak işaretlenmesine ne olursa olsun önemli ölçüde sorunlara geçit açtı. Sayısız zaman daha önce erişilebilir başkanın taraftarları yapılan ile iletişime geçin üzerine meclis binasını saldırı etmiş ve ayrıca önemli ölçüde bir kargaşaya geçit açmıştı. Kim gelişmelerin ardından Twitter tercih kültürel medya platformları, Trump’ın provokatif eylemlerini cesaretini kırma amacıyla hesaplarını kapattı. Kültürel medyadan adeta engellenen Trump, çareyi Parler isimli kültürel medya sitesinde buldu. Bunu söyledikten sonra Parler’in başı da belada. Amazon, Parler için AWS hizmetini sonlandırdı.

amazon parler

Amazon Parler için AWS hizmetini sonlandırdı

ABD başkanı Trump’ın, saldırganlık söylemlerini yayınlamasına için mümkün kılmak veren kültürel medya İnternet sitesi Parler’in başı belada. Amazon yaptığı açıklamada kültürel medya sitesinin için mümkün kılmak verdiği saldırganlık paylaşımlarının web içeriği ilkelerine aykırı olduğunu,  kim sebeple AWS hizmetlerine erişiminin kesileceğini açıkladı. Amazon, Parler için AWS hizmetlerinin bir tam hafta sağa kesileceğini sitenin kendine kim zamana {kadar} taze bir düz bulması gerektiğini belirtti. Köşeye sıkışan Parler’in işi çok sinir bozucu gözüküyor. Konuyla gergin taze gelişmeler için takipte cesur…


Sizin içi hazırladığımız onlar aşağıda ipucu listesine buradan ulaşabilirsiniz.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Parler için sunduğu AWS hizmetini sonlandırıyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply