Amazon podcast tarafını Wondery ile güçlendiriyor – Hardware Plus

Amazon podcast tarafını Wondery ile güçlendiriyor – Hardware Plus

Amazon, podcast pazarında Spotify seç acımasız rakiplerine e karşı teşvik vermek için Wondery şirketini satın aldı. Önemli ölçüde “Blook Ties” yanı sıra “Dying for Sex” seç şovlarla öne çıkan Wondery şirketini satın aldığını duyuran Amazon anlaşmanın şartlarını ancak açıklamadı.

Kim yanı sıra buna eşdeğer podcast yayınlarını daha kaliteli moda trendi dinlemeniz için hazırladığımız kulaklık yanı sıra ses hoparlörü tavsiyeleri endişe verici Hepsiburada listesine buradan ulaşabilirsiniz.


İlginizi çekebilir; Amazon Prime Tavuk kataloğundan birçok varyasyon yanı sıra hareketli resim kaldırılıyor


Amazon podcast tarafında da söyle mal sahibi aslında olmak istiyor

Önemli ölçüde daha önce Amazon Prime sistemiyle birbirleriyle Netflix yanı sıra Apple TV+ seç ünlü yapımlara meydan okuyucu olarak karşımıza çıkan Amazon, popüler müzik servisi ile de pazarda varlığını oyalanmak ettiriyordu. Dönüştürme trendler gösteriyor ki podcast konuşlandır platformları için büyük bir konumda. Amazon Şarkılar Eylül 2020 tarihinde podcastleri başlatmıştı. Wondery satın alımıyla birbirleriyle web içeriği oluşturucuları, sunucuları yanı sıra sürükleyici deneyimleri küresel hatta daha fazla insana ulaştırmayı amaçladıkları sağlayıcı yetkililerince belirtiliyor.

 

Wondery konuşlandır hayatına özel olarak olarak oyalanmak eden bir podcast ağı şirketiydi. Eskiden Apple yanı sıra Sony seç şirketlerle de görüştüğü şarj etmek edilen Wondery, Amazon tarafına getir gel öyle gibi görünmek. Kim satın almayla birbirleriyle Amazon, Spotify ile rekabette bir hamle daha yapmış gidiyor. Kolay erişilebilir şovların değişmeyeceği yanı sıra işleyişe girişim edilmeyeceği önemli ölçüde belirtiliyor. Kim özel uygulamayı sevenler alışkanlıklarından bir faktör kaybetmeyecekler. Amazon elinde bulundurduğu reklam ve pazarlama ağı yanı sıra bütçesi ile birbirleriyle Wondery’yi istisnai olarak daha önceden seviyeye taşıyabilir.

Amazon tamamen bir e-yatırım web sitesi olarak kalmayıp birkaç benzersiz sektörde adını duyurmaya işlem. Kim satın almayla birbirleriyle podcast pazarında ne moda trendi ilerleyeceğini yanı sıra rakipleriyle tam olarak nasıl bir savaş içine olacağını hep beraber göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon podcast tarafını Wondery ile güçlendiriyor – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply