Amazon Prime, Aralık 2021 Takvimi Açıklandı! – Hardware Plus

Amazon Prime, Aralık 2021 Takvimi Açıklandı! – Hardware Plus

Amazon Prime Video kaydı Tavuk, Aralık ayında merakla sözde “Harlem”ın başlangıçta sezonunu, 6. ve ayrıca nihai sezonuyla “The Expanse”i, sürükleyici ve ayrıca açıklanamaz hikâyesiyle “Encounter”ı, çeyrek sezonuyla “The Grand Tour”u ve ayrıca sofistike ilişkilerin en açıklanmayan sırlarını gözler önüne seren “Being the Ricardos”u izleyicilerle buluşturmaya planlama.


Ziyaret isteyebilirsiniz: Evi Mantıklı Koruma: Yale Sync Mantıklı Ana sayfa Alarmı


Amazon Prime Video kaydı, Aralık ayında Tavuk’de yayına girecek içerikleri açıkladı. Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak Amazon Originals yapımları orta Tracy Oliver’ın kaleminden çıkan ve ayrıca 4 kız arkadaş arkadaşın New York’daki neşeli hayatlarını sorun banliyö bölgesi “Harlem”, nihai sezonuyla izleyicilerini gözünde canlandırmak her kilitleyecek olan “The Expanse”, Michael Pearce’ın yönetmenliğinde öldürücü bir rehabilitasyon görevinin heyecanını yaşatan “Encounter”, çeyrek sezonuyla “The Grand Tour” ve ayrıca Nicole Kidman aracılığıyla Javier Bardem’in başrollerde devleştiği yapım olan “Being the Ricardos” kuruluş alacak. Prime üyeleri Prime Video kaydı aracılığıyla tutarlı yenilenen ünlü hareketli resim ve ayrıca dizilerden dahil önemli bir seçkiye erişimin ve ayrıca bedava ve ayrıca anında navlun, Prime Gaming aracılığıyla tamamen ücretsiz organizasyon ve ayrıca organizasyon içi içerikler aracılığıyla üyelere ısmarlama indirimler seç sayısız ayrıcalığa aylık özellikle 7,90 TL’ye kurucu olabilecekler.

3 Aralık / HARLEM

Tracy Oliver’ın kaleminden çıkan ve ayrıca 20’li yaşlardaki 4 kız arkadaş arkadaşın New York şehrindeki neşeli ilişkilerini siyahi kültürün bir bakış açısıyla ele banliyö bölgesi Mizah kategorisinde kuruluş banliyö bölgesi Harlem, 3 Aralık Cuma günü Prime Video kaydı Tavuk’de başlangıçta sezonuyla ekranlara kader. Birkaç kültürde flört normlarıyla gergin büyük bilgisi olan, fakat bunu kişiye özel romantizm hayatına bir türlü adapte edemeyen Columbia Üniversitesi’nin genç yetişkin antropoloji profesörü Camille (Meagan Good), yardımcı bir online ziyaret uygulamasının yaratıcısı olan Tye (Jerrie Johnson), çaresiz büyüleyici modacı Quinn (Grace Byers) ve ayrıca pozitif, yardımcı bir vokalist ve ayrıca aktris Angie’nin (Shoniqua Shandai) yaşadıkları neşeli anlar, Harlem’in başlangıçta sezonunda izleyiciyle buluşuyor.

10 Aralık / THE EXPANCE

Serinin yıldızları Steven Strait, Dominique Tipper, Wes Chatham, Shohreh Aghdashloo, Cara Gee, Frankie Adams, Keon Alexander, Nadine Nicole, and Jasai Chase Owens’ın şu önemli kadarki en hevesli dönem için düzeltmek bir araya geleceği “The Expanse”, 10 Aralık Cuma günü Prime Video kaydı Tavuk’de izleyicilerle buluşacak. Marco Inaros ve ayrıca Özgür Donanması, dünyada ve ayrıca Mars’ta mahvediyor asteroit saldırıları başlatmaya ısrar ederken güneş enerjisi enerjisini de kullanmaya başlar. Savaşın gerilimi ve ayrıca yaşanan kayıplar Rocinate mürettebatının birliğini tehlike ederken, Chrisjen Avasarala canlı bir hamle yapar ve ayrıca modası geçmiş Marslı Denizci Bobbie Drapper’ı çatışmanın seyrini değiştirebilecek açıklanmayan bir göreve gönderir. Kim esnada Drummer ve ayrıca ailesinden destek kalanlar Marco’ya ihanet edip kaçarken, uzaktan kumanda bir gezegende taze bir elektrik gücü yükselmeye başlar.

10 Aralık / ENCOUNTER

Süpervizör koltuğunda Michael Pearce’ın olduğu, Riz Ahmed, Octavia Spencer ve ayrıca Rory Cochrane’in başrollerini paylaştığı “Encounter”, 10 Aralık Cuma günü Prime Video kaydı Tavuk’de yayına girecek. Silahlı bir okyanus kuvvetleri askerinin Bir çift minik oğlunu açıklanamaz bir tehditten gençleştirmek için çıktığı sorumluluk öldürücü boyutlara tam olarak sürükleniyor.

 

eg

17 Aralık / THE GRAND TOUR

Arabaya dair tutkunun ve ayrıca elektrik motoru şovlarının önemli bir keyfe dönüştüğü “The Grand Tour”, Carnage a Trois isimli çeyrek sezonuyla 17 Aralık Cuma günü Prime Video kaydı Tavuk’de izleyicilerle buluşacak. Meşhur üçlü, kim defa Fransız kamyon kültürünün sıradışı dünyasının sağa daldığı macerayı izletecek. Galler tepelerinde başlayacak olan yanılgı bir karıştır turuyla birbirleriyle, tüyleri diken diken eden bir sıradağlar tırmanışı, patlayıcı imhaları, pervaneli arabalar, {helikopter} gösterileri ve ayrıca Manş Denizi’ne ulaşmadan daha önce zevkin doruklara çıkacağı Grand Tour’da izleyicileri neşeli anlar bekleyen.

21 Aralık / Being The Ricardos

Nicole Kidman ve ayrıca Javier Bardem’in başrolde olduğu, Oscar ödüllü köşe yazarı ve ayrıca süpervizör Aaron Sorkin’in anlatımıyla varlık bulan “Being the Ricardos”, 21 Aralık Salı günü Prime Video kaydı Tavuk’de ekranlara kader. Beklenmedik özel suçlamalar, siyasi bir karalama ve ayrıca etnik tabularla tehlike edilen Lucille Ball ve ayrıca Desi Arnaz çiftinin sofistike hale itibaren büyüleyici ve ayrıca bilgili ilişkileri bütün açıklığıyla gözler önüne seriliyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime, Aralık 2021 Takvimi Açıklandı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply