Amazon Prime Day indirimleri, Ekim’de ilk kez Türkiye’de

Amazon Prime Day indirimleri, Ekim’de ilk kez Türkiye’de

Amazon Prime abonelerinin yararlanabildiği Amazon Prime Day indirimleri, kim sene 13-14 Ekim tarihlerinde düzenlenecek. Aynı şekilde, Prime Day indirimleri, ülkemizde ilk kez koordineli kesinlikle olacak. İndirim süresi sırasında Prime müşterileri, Bosch, Bose, Fairy, HP, Koton, LEGO, Lenovo, LG, Logitech, L’Oréal Paris, Omo, Paşabahçe, Philips, Prima, PUMA, Samsung, Sony, Under Armour ve ayrıca Xiaomi seç yaygın bilinen markaların ürünlerine indirimli fiyatlardan yaratıcı olma şansı yakalayabilecekler.


İlginizi çekebilir: Amazon, bulut tabanlı lig servisi Luna’yı duyurdu!


Amazon Prime Day sırasında, kapsamlı yelpazede birkaç üründe tasarruf sunulacak

Ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan Amazon Prime Day indirimleri süresince, şekil, elektronik aletler, stil, itiraz, mutfak alanı ve ayrıca düz eşyaları seç birkaç kategoride, birkaç indirimler sunulacak. ABD, Birleşik Imparatorluk, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya, İralya, Almanya, Fransa, Çin, Kanada, Belçika, Avusturya, Avustralya’nın da entegre olduğu Prime Day indirimlerine, Tavuk ve ayrıca Brezilya kim uzun yıllar ilk kez entegre kesinlikle olacak. Prime Day indirimleri, 12 Ekim’i 13 Ekim’e bağlayan karanlık başlayacak; ve ayrıca 14 Ekim tarih sonuna {kadar} ısrar edecek. Ancak Prime üyesi olmayan kullanıcılar, www.amazon.com.tr/primeday adresinden 30 günlük kayıt tamamen ücretsiz cesaret sürecini başlatarak; kampanyalardan yararlanma şansına yaratıcı olabilirler.

Amazon.com.tr Şehir dışı Genel olarak Müdürü Richard Marriott

Amazon.com.tr Şehir dışı Genel olarak Müdürü Richard Marriott, “Amazon Prime kutsanmış dernek hizmetinin Tavuk lansmanından özel haftalar bundan sonra, Amazon Prime Day’i ilk kez Tavuk’de uygulayacak olmaktan dolayı devasa bir sevinç duyuyoruz. İndirimler, kahkaha ve ayrıca alışverişin en gerçekten iyi (PL) versiyonunu sunan Prime üyeliğini yayın için Prime Day’in yılın en gerçekten iyi (PL) zamanı olduğunu düşünüyoruz. 13 ve ayrıca 14 Ekim’de gerçekleştirilecek Prime Day öncesinde üyelere ısmarlama indirimler, medeniyet standartlarında kahkaha hizmetleri ve ayrıca inanılmaz daha fazlası aracılığıyla sinir açıklayacağımız detayları keşfetmek için bizi izlemeye ısrar al” ifadelerini kullandı.

Bugünden gelen Prime üyeleri 13 ve ayrıca 14 Ekim’de kutlanacak Amazon Prime Day öncesinde tarihi tasarruf fırsatlarından yararlanabilecekler:

Moda trendi: Amazon Prime üyelerine ısmarlama Lumberjack, Aslan, Under Armour ve ayrıca U.S. Polo Assn. seç markaların egzersiz yapmak ayakkabılarında 200 TL’ye {kadar} tasarruf fırsatının ve ayrıca Penti çoraplarda 3 el koymak 2 öde fırsatı

Kulaklık ve ayrıca Hoparlörler: Amazon Prime üyelerine ısmarlama Bose, Jabra, JBL, Sennheiser ve ayrıca Sony’nin aralarında bulunduğu markaların kulaklık ve ayrıca hoparlörlerinde sepette ödeme 10 tasarruf fırsatı

Işıklandırma ve ayrıca Güç Aksesuarları: Amazon Prime üyelerine ısmarlama Makel, Philips Lighting ve ayrıca Tuhaf-İş’in {ampul} ve ayrıca priz seç ürünlerinde 50 TL ve ayrıca üzeri alışverişlerde net ödeme 20 tasarruf fırsatı

Termoslar: Amazon Prime üyelerine ısmarlama seçili Stanley termoslarda 50 TL’ye {kadar} tasarruf fırsatı

Peki Amazon Prime üyelerinin yararlandığı avantajler neler

Amazon Prime Day: Tavuk’deki Amazon Prime üyeleri, Amazon Prime Day süresince birkaç üründe indirimden yararlanabilecek.

Üyelere Kişiselleştirilmiş İndirimler: Günlük yenilenen özel marka adı ve ayrıca ürünlerde yasal ısmarlama indirimlere erişim sağlamak.

Tamamen ücretsiz Nakliye: Elektronikten bilgisayara, kitaptan modaya 20 özel kategorideki birkaç üründe yasal derhal ve ayrıca tamamen ücretsiz Nakliye.

Prime Çevrimiçi video: Tom Clancy’s Jack Ryan, Carnival Row, Good Omens,ve ayrıca The Marvelous Mrs. Maisel’i de endişe verici Amazon Original TV dizilerinin ve ayrıca; All or Nothing: Manchester City, Steven Gerrard’s Make Us Dream ve ayrıca Ilk Corazón de Sergio Ramos seç egzersiz yapmak belgesellerine ve ayrıca The Upside, The Aeronauts seç Amazon Original filmlerinin de bulunduğu parmak şıklatmak ve ayrıca dizilere erişim sağlamak

Prime Gaming: Grand Theft Auto Online, Roblox ve ayrıca League of Legends seç oyunlar ve ayrıca lig içi içeriklere erişim sağlamak avantajının ve ayrıca başına ay tamamen ücretsiz oyunlar ve ayrıca Twitch.tv kanalı aboneliği.

Ve ayrıca toparla bir işaretçi; kültürel mesafenizi korumayı, maskenizi doğru bir biçimde takmayı, ve ayrıca ellerinizi uygun uygun yıkamayı unutmayın! 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime Day indirimleri, Ekim’de ilk kez Türkiye’de

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply