Amazon Prime Ekim Ayı Bedava Oyunları Fazlasıyla İyi – Hardware Plus

Amazon Prime Ekim Ayı Bedava Oyunları Fazlasıyla İyi – Hardware Plus

Amazon, Prime üyelerine başına ay bedava oyunlar ve ayrıca organizasyon içi mülkiyet veriyor. Bunu söyledikten sonra Ekim ayında kapsamlı oyunlar oyunculara bedava olarak verilecek. Bunu göz önünde bulundurarak içerikleri alabilmek için Amazon Prime üyesi olduktan bundan sonra Amazon Prime Gaming Ödülleri sayfasından gereklilik etmeniz gerekiyor.

Amazon, Prime Gaming servisi kapsamında oyunculara bedava organizasyon içerikleri sunmaya işlem. Normalde bedava oyunlar fazla tanınmış oyunlar olmasa da sunulan organizasyon içi içeriklerde en azından sıkça oynadığınız bir oyunda kullanabileceğiniz bir kıyafet bulabilmeniz başarılabilir. Bunu söyledikten sonra Ekim ayında Amazon seviyeyi yükseleterek kapsamlı ve ayrıca görece son zamanlarda oyunları bedava olarak veriyor.

Amazon Prime üyelerine verilecek Ekim ayının bedava oyunları ortasında başı Oyuncu Wars: Squadrons çekiyor. Electronic Arts vasıtasıyla yayınlanan oyunda Oyuncu Wars evrenindeki bütün uzay araçlarını aracılığıyla uzayda çatışmalara girebiliyorsunuz. 1 Ekim 2020’de incelemek yapan organizasyon 280 lira ücret etiketiyle satılıyor.

Ekim ayının çeşitli diğer harika aktivite ise siberpunk bir gelecekte geçmek Ghostrunner etkinlik. Oyuncular vasıtasıyla inanılmaz şekilde popüler organizasyon 27 Ekim 2020’de incelemek yapmıştı ve ayrıca 170 liralık ücret etiketine kurucu.

3 üncü organizasyon ise {artık} tereddüt ve ayrıca endişelenmek oyunları ortasında kült oyunlar ortasında yerini almış bir organizasyon. Terk edilmiş bir uzay gemisinde uzaylılarla başbaşasınız. Bilgili geldi mi? Gelmediyse esasen oynamanızı önerdiğim Alien: Isolation, bedava olarak gerçeği nedeniyle çeşitli diğer bir organizasyon.

Kim 3 organizasyon aracılığıyla birbirleriyle Yine bir başka olağanüstü oyunlar da Prime üyelerine bedava verilecek. Doğru kontrol listesi şu moda trendi:

  • Song of Horror Complete Edition
  • Red Wings: Aces of the Sky
  • Wallace & Gromit’s Grand Adventures
  • Blue Fire
  • Tiny Robots Recharged
  • Whiskey & Zombies: The Great Southern Zombie Escape
  • Secret Files 3
  • Oyuncu Wars: Squadrons
  • Alien: Isolation
  • Ghostrunner

Prime Gaming hizmeti Amazon Prime üyelerine sunulan servislerden sıkı bir tanesi. Fakat Prime Gaming hizmetinin çoğunluğu Prime üyesinin de tercih hizmeti olmadığı bir dürüst gerçek. Sonuç olarak medeniyet Amazon Prime üyesi olma kararını verirken Prime Gaming için katılımcı olmuyorlardı. Bunu söyledikten sonra Ekim ayıyla birbirleriyle kim zihin değişmeye başlayabilir. Paylaştığımız listede kuruluş banliyö bölgesi oyunları şu anda edinmek isteyenler sahip olmak ise sıkı 1 aylık Prime üyesi olarak ülkemizde 7,90 TL karşılığında bütün listeye ve ayrıca Prime aracılığıyla sunulan bir tane daha içeriklere erişebilir.

Amazon benzer şekilde çok kendi oyunlarını da piyasaya sürmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde çıkardığı New World aktivite devasa aranjman yaratmıştı.

Amazon’un Taze Video oyunu New World Sorunlarla Sonuç

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Amazon Prime Ekim Ayı Bedava Oyunları Fazlasıyla İyi – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply