Amazon Prime, Ekim’de Türkiye’ye açılıyor – Hardware Plus

Amazon Prime, Ekim’de Türkiye’ye açılıyor – Hardware Plus

Amazon Prime servisi, Ekim ayından gelen Tavuk’deki kullanıcılara sunulmaya başlanacak.


İlginizi çekebilir: Amazon Tavuk iade süresini uzattı!


Yaygın bilinen e-yatırım sistem Amazon, 2018’in Eylül ayında Tavuk pazarına özellikle yük hizmetiyle gelmişti yanı sıra ancak öyle peşini bırakmamak, sürdürmek. Şu haliyle kendisini Tavuk‘deki rakiplerinden ayıran bir tarafı yok, zira Amazon’u Amazon yapan en devasa özelliklerini 2 yıldır ülkemizde sunmuyordu.

{Artık} tedarikçi açıkça anlamıyla, Prime harmanlanmış sunduğu bütün bütün hizmetlerini Tavuk‘ye Ekim ayından gelen açacak.

Bilindiği üzere Amazon, bir e-yatırım sitesinden son derece daha fazlası. Aslında kendisini bütün dünyada popülerleştiren dikkate alınması gereken nokta, e-ticaretin ve ayrıca kullanıcılara sunduğu özellikler. {Artık} Tavuk’de de kullanabileceğimiz kim özelliklerden hızlı bahsedelim:

Amazon Prime

Ekim ayından gelen açılacak olan yanı sıra dürüst en son derece uçurmak veren rutin bakım, tartışmasız Amazon Prime. Sanal olarak Prime, yalnız bir rutin bakım kesinlikle değil; bünyesinde barındırdığı çok başka rutin bakım aracılığıyla hep birlikte kendisine benzersiz alanlarda albeniler kazandırıyor.

Amazon Prime, kullanıcılara neler sunuyor?

Prime kolayca, müşterilerin aylık veya her yıl olarak ödediği gelir karşılığında, aldığı bir ürüne büyük ölçüde özdeş tarih aslında olmak suretiyle normalden çok daha hızlı kurucu olmalarını sağlayan bir rutin bakım. Aynı şekilde Prime müşterileri, kendi başlarına için yaş yaş yapılan ısmarlama indirimler yanı sıra kampanyalarla da inanılmaz şekilde avantaja kurucu oluyorlar.

Amazon Prime’ı özellikle e-yatırım sektöründe kesinlikle değil, kıkırdayarak sektöründe de görüyoruz. Bundan sonra sunduğu başka servisleri de {artık} Tavuk’de göreceğiz. Peki bunlar neler?

Amazon Prime

Prime Video kaydı

Amazon Prime servisini meşhur yapan en devasa özelliğin Video kaydı olduğunu söylemek uygulanabilir. Kim rutin bakım, benzer şekilde Netflix tercih, kullanıcılara sıradışı ücretle hiç bitmeyen aralık yanı sıra parmak şıklatmak kataloğu sunuyor. Aynı şekilde ısmarlama yapılmış, ünlü kişi oyuncuların tesis aldığı son derece kaliteli yapımlar da yine Prime Video kaydı’da tesis alıyor.

Kim servisin Tavuk’ye resmî olarak açılacak olması, ülkemizde tekel olan Netflix aracılığıyla rekabetin yoğunlaşacağı anlamına da olay. Gerçekten ki içeriklerin kalitesinin artacağı düşünüldüğünde, kim durumun muhteşem bir bina olduğu söylenebilir.

Prime Şarkılar

Bir Yine bir başka rutin bakım ise Prime Şarkılar. Kim rutin bakım de spekülasyon edileceği üzere Spotify yanı sıra Apple Şarkılar tercih, kullanıcılara hiç bitmeyen şarkılar dinleme imkanı sunan muhteşem bir Prime hizmeti olarak karşımıza çıkacak.

Amazon Prime

Aynı şekilde Prime, kullanıcılara Amazon arşivindeki bütün bütün e-ders kitabı yanı sıra e-dergileri de tamamen ücretsiz olarak veriyor. Aynı şekilde benzer şekilde Google Drive yanı sıra iCloud tercih bulut depolama alanı işlevi de sunan Prime, görüldüğü üzere toplam toplam bir çerçeve olarak Ekim ayından gelen ülkemizde açılacak.

Bir Yine bir başka Amazon servisi olan ihtiyatlı yardımcı Alexa’nın ise Tavuk pazarında açılacağı belirli kesinlikle değil.

Amazon Prime Tavuk fiyatı ne {kadar} kesinlikle olacak?

Prime servisinin Tavuk fiyatının ne olacağı ancak tanıdık olmayan. ABD’de aylık $12.99 fiyatla kim servisi sunan Amazon, iddiaya göre Tavuk’ye ısmarlama bir fiyatlandırma politikası izleyecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime, Ekim’de Türkiye’ye açılıyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply