Amazon Prime Video Hizmetine Ücretsiz Seçenek Geliyor! – Hardware Plus

Amazon Prime Video Hizmetine Ücretsiz Seçenek Olay! – Hardware Plus

Netflix hegamonyası aracılığıyla uğraşmak eden Amazon Prime Video, tamamen ücretsiz çare seçeneği de ekliyor.

Toparla dönemlerin ünlü dijital hizmetleri kişiye özel içlerinde kıyasıya yarışıyor. Şarkılar tarafında Spotify, Deezer ve ayrıca Tidal seç hizmetler sahip olmak iken, video kaydı kısmında ise Netflix, Hulu, HBO Now, YouTube TV ve ayrıca Amazon Prime Video seç hizmetler elde edilebilir. Kim hizmetler kişiye özel aralarında yarışırken benzersiz seçenekler aracılığıyla birbirilerinin önüne geçmeye çalışıyor

Kim konuda Amazon ve ayrıca Prime Video hizmeti iş arkadaşı bir yargı aracılığıyla tamamen ücretsiz rutin bakım sunmaya hazırlık. Zaten başlangıçta 6 ay 2.99 Para, ardından 5.99 Para ücrete tabi stil çare veren Amazon Prime Video, hepsi birden aylık 10.99 Para, Her yıl 99 Para ücretli Amazon Prime hizmetini satın alanlara da lansman olarak sunuluyor.

Hemen şimdi ise kusursuz tamamen ücretsiz bir planı üretmeyi planlayan Amazon Prime Video, bunu Spotify’ın tamamen ücretsiz hizmeti seç reklamlı ve ayrıca sınırlı bir stil sunması sözde çare, ülkemizde de kullanılır mı açıklandıktan daha sonra göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime Video Hizmetine Ücretsiz Seçenek Geliyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply