Amazon Prime Video televizyonda nasıl kullanılır?

Amazon Prime Video televizyonda nasıl kullanılır?

Amazon, TV için sunduğu özelleştirilmiş bir alışkanlık tarafından kullanıcılarına Prime Video keyfini televizyonlarda yaşama imkanı veriyor. Uzmanlarımız ise bütün detaylarıyla hazırladığımız kim rehberde, Prime Video’yu TV’de birlikte çalışmak için yapmanız gerekenleri anlattık.


İlginizi çekebilir: Amazon Prime Video yanı sıra Prime Gaming inanılmaz bir ücret aracılığıyla güncellendi!


Seçim yanı sıra parmak şıklatmak kullanım alışkanlıklarımız, hayatımıza kahkaha tüketimini ağ üzerinden sunan platformların girmesiyle beraber adeta bambaşka bir ölçüm kazandı. Kim platformların başında ise Netflix (Tavuk’de sahip olmak), Disney Plus (Tavuk’de yok) yanı sıra ülkemize son zamanlarda kapı aralığı yapan Prime Video bulunuyor. Çeşitli diğer platformlarda olduğu iyilik Prime Video’yu da televizyonunuza etle tırnak misali bağlayabilir yanı sıra zevkin doruklarına çıkabilirsiniz.

Prime Video TV uygulaması nasıl ayarlanır?

Dövüş kodunu edinme

Gerçekten ki kim rehberi bir Prime hesabınız olduğunu düşünme hazırlıyoruz. İlgili gereksinimi karşılıyorsanız, televizyondan Prime Video’yu açarak başlayalım. Karşınıza aşağıdaki görüntüde olduğu iyilik İngilizce yazıların olduğu bir göster servet. Ekrandaki “Enter the following code” kısmında kapsamlı harflerle yazılan savaş koduna uyar elde. Şimdilik kim göster öyle bekleyedursun.

Dövüş kodunu Amazon Prime Video hesabına kaydetme

Kim aşamada bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan bir ağ tarayıcısı açıp primevideo.com/mytv sitesine gitmeniz gerekiyor. Siteye girdikten bundan sonra, istenirse Amazon Prime hesabınızla kapı aralığı yapın. Akabinde karşınıza yukarıdaki savaş kodunu yazacağınız bir banliyö bölgesi servet. Dövüş kodunu aşağıdaki alana, kapsamlı harflerle yazın yanı sıra ‘Cihazı Yedek’ butonuna vurmak.

Amazon Prime Video TV

Sonrasında savaş tamamlanacak yanı sıra televizyonunuzun Amazon Prime hesabınıza etkili bir moda kaydedildiğine dair Blog yazısı göreceksiniz. Kim mesajın ardından, televizyonunuzda kesinlikle hiçbir şey yapmanıza gerekir yok. Her zaman alışkanlık yenilenecek yanı sıra senaryo görüntüde olduğu iyilik Prime Video’nun içerikleri karşınıza çıkacak.

Amazon Prime Video TV

Bütün kim adımlardan bundan sonra, Amazon Prime kataloğundaki hiç bitmeyen video klip yanı sıra filmi televizyonunuzda izleyebilirsiniz. İçerikleri oturduğunuz yerden istediğiniz iyilik değiştirebilir, kumandanızdan sesini açıp kısabilir yanı sıra azalma Haberler ya da seslendirme seçenekleriyle keyfinize keyif katabilirsiniz.

Amazon Prime’a özel 7.90 TL’ye yaratıcı muhtemelen yanı sıra videoya ayrıca ek yer yok bulamayacağınız türden yük indirimlerine yanı sıra çeşitli diğer avantajlarına da erişebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime Video televizyonda nasıl kullanılır?

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply