Amazon Prime Video, Türkiye ve Bir Çok Ülkede Hizmete Girdi

Amazon Prime Video kaydı, Türkiye ve Bir Çok Ülkede Hizmete Girdi

Perakende devi Amazon bir noktada şaşırtıcı bir şekilde sözde tv kurs ve hareketli resim servisi Prime Video kaydı’yu 200’den fazla ülkede kullanıma açtı.

Amazon kim sene başında Prime Video kaydı servisini taze ülkelerde hizmete sokacağını duyurmuştu. Hemen şimdi resmi olarak kullanıma açılan bakım aylık olarak 2.99 veya 2.99 euro. Ülkemiz için istekli oran ise euro cinsinden. İlk bir tam hafta tamamen ücretsiz kullanma kolay erişilebilir ve bundan müteakip 6 ay sırasında 2.99 euro. 7. aydan itibarense 5.99 euro olarak güncelleniyor.

Kim varsayalım etkinlik ki Prime Video kaydı en önemli rakiplerinden birisi olan Netflix’ten daha ucuz ve ekstra ülkede merkez alıyor. Netflix aslında 130 ülkede kullanıma fark edilir. İki servisinde giremediği şehir dışı ise Çin. Çin’in ağ üzerindeki baskıcı politikası ve Batı tarafı kültürüne olan uzaklığı nedeniyle bir şaşırtıcı bir şekilde bakım aşağıda seçenek veremiyor. Yine de Çinlilerin önemli bir House of Cards ve Sherlock hayranı olduklarını söyleyebiliriz.

Prime Video kaydı’nun muhtemelen Netflix’ten ekstra kullanıcısı gidiyor seç gözüküyor bunu söyledikten sonra Netflix’in önemli bir web içeriği avantajı kolay erişilebilir. Aslında Prime Video kaydı’nun hangi içeriklerinin hangi ülkelerde yayınlandığı belli kesinlikle değil. Yine de yapılan açıklamaya bağlı olarak Mozart in the Jungle, Transparent, The Man in the High Castle ve servisin en yardımcı yapımı The Grand Tour bütün dünyadan izlenebilir gidiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime Video, Türkiye ve Bir Çok Ülkede Hizmete Girdi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply