Amazon Prime Video Türkiye’nin Şubat 2021 takvimi açıklandı –

Amazon Prime Video Türkiye’nin Şubat 2021 takvimi açıklandı –

Şubat ayında Amazon Prime Video Tavuk’de başrollerini Salma Hayek ve ayrıca Owen Wilson’ın paylaştığı romantizm hikayesi “Bliss” ve ayrıca Lev Grossman’ın anlık hikayesinden filme uyarlanan “A Map of Tiny Perfect Things”in ve ayrıca, casus dizisi “The Family Man”in anında sezonu Amazon Prime üyelerinin beğenisine sunuluyor. 


İlginizi çekebilir: Realme X7 ve ayrıca X7 Pro bu akşam çıkıyor


Amazon Prime Şubat 2021 takviminde öne çıkan içerikler neler?

Bliss – 5 Şubat

Başrollerini Salma Hayek, Owen Wilson ve ayrıca Nesta Cooper’ın paylaştığı Bliss, 5 Şubat tarihinde Prime Video Tavuk’de yayına giriyor. Bölgesel zamanda boşanan ve ayrıca işinden kovulan Greg (Owen Wilson), yaşantısını sokaklarda sürdüren açıklanamaz Isabel (Salma Hayek) aracılığıyla tanışıyor. İçinde yaşadıkları dünyanın bir kişisel bilgisayar simülasyonu olduğuna inanan Isabel’in kim fikirlerine başlangıçta başta şüpheyle yaklaşan Greg, zamanla kim gülünç teoride dürüst gerçek payı olabileceğine inanmaya başlıyor.

A Map of Tiny Perfect Things – 12 Şubat

Kathryn Newton ve ayrıca Kyle Allen’ın başrollerini üstlendiği The Map of Tiny Things, 12 Şubat’tan gelen Prime Video Tavuk’de Prime üyelerinin beğenisine sunuluyor. Ödüllü muhabir Lev Grossman’ın anlık hikayesinden uyarlanan parmak şıklatmak, hazırcevap Mark’ın özdeş günü yaşadığı sınırsız bir döngünün hikayesini anlatıyor. Mark’ın dünyası, kendi başına aracılığıyla özdeş döngüde sıkışıp kalıyorum açıklanamaz Margaret aracılığıyla tanıştıktan bundan sonra altüst kılıf. İkili, içine sıkışıp kaldıkları günü etkileyici hale getirecek minik detayları bulmaya çalışırken, bir yandan da kim kaçışı isteyip istemediklerini sorguluyorlar.

The Family Man, İkinci Dönem – Şubat 12

Hindistan’ın tercih ev adamı Srikant Tiwari’nin hikayesini anlatan The Family Man’in anında sezonu, 12 Şubat’ta Prime Video’da yayına giriyor. Özel yaşamıyla kurumsal hayatı arasındaki dengeyi sağlamakta zorlanan Srikant, anında sezonda taze ve ayrıca sert bir rakip olan Raji aracılığıyla karşılaşıyor. Şok gelişmelerle tamamlandı ve ayrıca kim keşif kimsenin güvende olmadığı taze sezonda Srikant, taze görevleriyle Prime Video izleyicilerine benzeri görülmemiş bir yolculuk yaşatıyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime Video Türkiye’nin Şubat 2021 takvimi açıklandı –

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply