Amazon Prime Video ve Prime Gaming muhteşem bir fiyat ile güncellendi!

Amazon Prime Video ve Prime Gaming muhteşem bir fiyat ile güncellendi!

Amazon’un, Netflix benzeri konuşlandır sistem Prime Video ve Twitch bünyesinde merkez banliyö Prime Gaming hizmetlerine ait maaş 7.90 TL olarak güncellendi. İlk ay tamamen ücretsiz olarak elde etmek edebileceğimiz servisler, olmaya devam etmek aylarda özellikle 7.90 TL tercih muhteşem bir fiyatla elde etmek edelebiliyor. Bunlara ek olarak kim fırsatın göründüğü kadarıyla özellikle Tavuk için saygın olduğunu da ekleyelim.

Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen maaş kapsamında, çeşitli içeriği bünyesinde barındıran Prime Video ve ısmarlama ödülleriyle oyunculara rahatlatmak sağlayan Prime Gaming servisleri kötü bir indirim oranı aldı. The Boys, Carnival Row ve American Gods tercih önemli dizilere daire veya apartman dairesi sahipliği yapan Prime Video kim hamleyle birbirleriyle ülkemiz sınırları içerisinde Netflix’e düşman muhtemelen tercih görünmekte. Bunlara ek olarak Twitch bünyesinde Prime Gaming ile başına ay türünün tek örneği oyunlar içerisinde ganimetler elde etmek edebilirken, sevdiğimiz Twitch yayıncılarına da başına ay bir defa abone olabiliyoruz.

Yurtdışında da önemli ölçüde ABD sınırları içerisinde, bölüm tercih unsurlarda kullanıcılarına en yüksek öncelik ve yaş tasarrufu sağlayan Prime hizmetleri de ülkemizde kullanılabilir hale geldi. Buna bağlı olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’nın da karışık olduğu çeşitli seçili kent için ertesi zaman dağıtım ve tamamen ücretsiz navlun tercih fırsatlar başlamış oldu. Çeşit, lig ve resmi olmayan yaşamda çeşitli açıdan rahatlatmak sağlayan Amazon Prime servisine tam olarak nasıl erişebileceğinizi kısa ömürlü bir rehberle anlattık.

İlginizi çekebilir: AMD doğruladı: Radeon RX 6000 serisi 28 Ekim’de olay!

Amazon Prime tam olarak nasıl elde etmek edilir?

primevideo amazon

1) https://www.primevideo.com/ adresine ulaşıp “30 günlük kayıt tamamen ücretsiz şansını denemek sürenizi başlatın” butonuna vurmak
2) Amazon hesabınız varsa giriş yolu yapın yoksa benzer etkileşim ileri oluşturun
3) Sizden kredi puanları veya finans kurumu kartı bilgilerinizi isteyecek kim aşamada önemli kısımları doldurup oyalanmak teslim almak.
4) İsim ve düzeltme bilgilerinizi ekleyerek oyalanmak teslim almak.
5) Geri ödeme yönetiminizi seçin
6) “30 zaman tamamen ücretsiz denemenizi başlatın, daha sonradan ödeyin” butonuna tıklayarak prime üyeliğinizi başlatın.

Twitch içerisinde Prime Gaming avantajları tam olarak nasıl elde etmek edilir?

prime gaming amazon

1) Prime Video üyeliğinizi tamamladıktan sonradan, Prime ile Twitch abonesi aslında olmak için, Prime hesabınızı Twitch’e bağlamanız gerekiyor. Bunun için buradaki “Prime Gaming’i deneme” butonuna vurmak: https://www.twitch.tv/settings/prime
2) Açılan Sayfada “Prime Gaming’i Izin vermek” butonuna vurmak
3) Daha sonradan itibaren sayfada Prime Video hesabınız için kullandığınız Amazon hesabınızı bağlamak için “Kanıtlamak” butonunu dokunma.

Tavsiye edilmesi gerekenler

Her türlü bir moda yüz ödemeli kartlar kullanmanız ya da sahte, yahut içerisinde bir şekil bakiye bulunmayan kartları kullanmanız halinde Amazon hesabınız uzun vadeli olarak kapatılabilir. Kim duruma maruz kalmamak bölüm farkında olmanız gerekmekte.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime Video ve Prime Gaming muhteşem bir fiyat ile güncellendi!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply