Amazon Prime Video, Yüzüklerin Efendisi Dizisi’nden İlk Görüntüleri Yayınladı – Hardware Plus

Amazon Prime Video klip, Yüzüklerin Efendisi Dizisi’nden İlk Görüntüleri Yayınladı – Hardware Plus

Amazon Prime Video klip, sinemada elde etmek ettiği uygun şekilde kült haline itibaren Yüzüklerin Efendisi evrenine ait bir çeşit yapacağını aslında inanılmaz yüksek dönem daha önce duyurmuştu. Serinin hayranlarıysa yüksek süredir kim diziye dair devasa bir gereksinim içindelerdi. Diziyle alakalı başlangıçta görüntüleri paylaşan Prime Video klip, “The Lord of the Rings: The Rings of Power” adını verdiği seriyle stresli olarak şimdiden izleyicilerin dikkatini üstüne çekmiş durumda.


İlginizi çekebilir: Instagram, İçerik Oluşturucuların Finansman Kazanmasına Olanak Tanıyan Abonelikler Sistemini Duyurdu!


Diziden başlangıçta görüntüler geldi

Yayınlanan görüntülerde, oyunculara ve ayrıca karakterlere dair her türlü bir kişisel özellik göremesek de; elektrik yüzüklerinin dövülme anını, geri planda takip et eden bir rapor anlatımıyla görebiliyoruz. Böylelikle serinin elektrik yüzüklerinin dövüldüğü ve ayrıca insanlara, elflere ve ayrıca cücelere dağıtıldığı dönemde geçeceğini anlıyoruz. Ayrıca bize kalırsa kim seride anlatmak için inanılmaz makul bir zaman çerçevesi seçildi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime Video, Yüzüklerin Efendisi Dizisi’nden İlk Görüntüleri Yayınladı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply