Amazon Prime Video’nun mobile özel abonelik sistemi duyuruldu

Amazon Prime Video’nun mobile özel abonelik sistemi duyuruldu

Amazon, cep telefonu cihazlara özel Prime Video kaydı aboneliğini tonit itibarıyla başlattığını duyurdu. İlk etapta Hindistan’da kullanıma açılan son zamanlarda abonelik sistemi, görünüşe göre uzun değil Uluslararası da kullanılabilir kesinlikle olacak. Amazon’un son zamanlarda abonelik hizmeti, Prime Video kaydı’daki bütün bütün içerikleri kapsayacak fakat kullanıcılar içerikleri sıkı cep telefonu cihazlarından izleyebilecekler.


İlginizi çekebilir: Amazon, uyuyor apnesi için Alexa takip bir üreticisi geliştiriyor


Amazon, daha makul Prime Video kaydı aboneliğini Hindistan’da hizmete açtı

Netflix, Amazon Prime, Disney Plus seç çevrimiçi malzeme platformları tipik olarak bütün bütün toplum toplumunun bir parçası haline gelmeye başladı. Aylık abonelik sistemi tarafından kataloglarını kullanıcılara açan kim sınıflandırma hizmetler bazı ülkelerde insanlar şartlarına bağlı olarak ucuz olsalar da, bazı ülkelerde son derece {pahalı} bulunuyorlar. Fakat platformlar, kendilerini {pahalı} bulan insanları kulübe de istemiyor yanı sıra {pahalı} bulanlara da hitap edecek son zamanlarda çözümler geliştiriyorlar.

Hatırlarsanız Netflix Bir çift sene evvel Hindistan’da cep telefonu cihazlara özel aylık abonelik sistemini kullanıma açmıştı. Netflix’in önemli paketlerine nazaran daha ucuz olan cep telefonu planı sayesinde kullanıcılar, Netflix içeriklerine oldukça daha ucuz fiyata erişebiliyorlar. Görünüşe bakılırsa Netflix’in kim politikası, ekipman rakiplerinden Amazon’u mest etmiş. Zira Amazon, tonit kültürel medya hesabından yaptığı paylaşımda cep telefonu cihazlara özel Prime Video kaydı aboneliğini aktif geçirdi.primevideo amazon

Amazon Prime Video kaydı kataloğundaki dizileri yanı sıra filmlerin tamamını kapsayacak olan “Mobile Edition” paketi, aslen etapta Hindistan kullanıcılarına açıldı. Hindistan’ın telekomünikasyon operatörü Airtel’le sıkılı yumruk sıkıştığını duyuran Amazon, Hintli kullanıcılara 89Rs (normal 9 TL) karşılığında 28 günlük kayıt organizasyon imkanı tanıyacak. “Mobile Edition” paketine katılımcı olanlar Prime Video kaydı içeriklerini özellikle telefondan izleyebilecekler yanı sıra özellikle SD kalitesine erişebilecekler.

Amazon, Hindistan’da kullanıma açtığı “Mobile Edition” paketini ülkenin en devasa telekomünikasyon operatörü Airtel aracılığıyla yaptıkları koordinat kapsamında sunacak. Konuyla alakalı olarak Amazon Mobile İş Yeniden modelleme Müdürü Sameer Batra yaptığı açıklamada, Amazon Prime’ı Hindistan’da hatta daha fazla artış maksadıyla ülkedeki çeşitli diğer operatörlerle de işbirliğine mevcut olduklarını dile getirdi. Fakat Amazon yetkilileri “Mobile Edition” paketini Hindistan hariç çeşitli diğer ülkelere en kısa sürede getireceklerine dair uzmanlık paylaşımında bulunmadılar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Prime Video’nun mobile özel abonelik sistemi duyuruldu

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply