Amazon Project Zero Türkiye’ye de geliyor! – Hardware Plus

Amazon Project Zero Türkiye’ye de olay! – Hardware Plus

Amazon’un sahte ürünlerin satışını cesaretini kırma için kullandığı teknolojisi Project Zero içlerinde Tavuk’nin de bulunduğu 7 ülkeye daha ulaşacak.

İlginizi çekebilir: Google Pixel 5, AI Benchmark ileri algılanan!

Amazon Project Zero içlerinde Tavuk’nin de bulunduğu 7 son zamanlarda ülkeye olay!

Amazon’un sistem ileri tesis banliyö bölgesi sahteciliğe toparla teslim etmek için geliştirdiği cihaz öğrenmesi destekli yanı sıra dahiyane yöntemi Project Zero, içlerinde Tavuk’nin de bulunduğu 7 son zamanlarda ülkeye ulaşacak. Project Zero aracılığıyla birbirleriyle Amazon üzerinden satın aldığınız ürünlerin lisanslı yanı sıra dürüst gerçek ürünler olduğundan emin olabileceksiniz. Özelliğin Tavuk aracılığıyla birbirleriyle ulaştığı ülkeler arasından Brezilya, Avustralya, Suudi Arabistan yanı sıra Singapur da tesis alıyor.

Project Zero aracılığıyla birbirleriyle Arduino, BMW, OtterBox yanı sıra Veet seç 10.000’den fazla markanın ürünlerini alırken tutarlı başlangıç ​​ ürünler aldığınızdan emin olabileceksiniz. Amazon kim kesinlikle deneyimin müşterilerinin platforma olan güvenini artırmasını yanı sıra son zamanlarda kullanıcıları öner etmesini umuyor. Şirketin geçtiğimiz yıllarda elde etmek ettiği başarıya bakarsak uyguladıkları yaklaşım işe yarıyor. 

Amazon Global Kapitalist Güveni yanı sıra İş Ortağı Desteği biriminin Devlet Başkanı Değiştirme Dharmesh Mehta, konuyla sinir şunları söyledi: “Amazon olarak küresel müşterilerimizi yanı sıra koordinat yaptığımız markaları korumayı başlamak ediyoruz. Project Zero, önemli ölçüde 3 üncü şahıslar vasıtasıyla gerçekleştirilen satışları da dikkatle hale getirdi.” 

Amazon Project Zero’ya arka plan olan son zamanlarda ülkelerdeki erişilebilir bir iş markaya kurucu işletmeler, kim alanlarda Project Zero’yu esasen kullanabilecekler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Project Zero Türkiye’ye de geliyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply