Amazon raporlarına göre hükümetlerin veri talebi, yüzde 800 arttı!

Amazon raporlarına göre hükümetlerin veri talebi, yüzde 800 arttı!

Amazon tarafında yayınlanan toparla şeffaflık raporuna göre müşteri verilerine talip son zamanlarda müşteriler sahip olmak. Raporlarda tesis hinterlandı detaylara göre hükümetlerin müşteri verilerine olan talebinde büyük ölçüde bir genişletmek eyalet konusu.


Ziyaret isterseniz: Amazon Prime Video klip Tavuk’nin Şubat 2021 takvimi açıklandı!


Devasa yenilik şirketleri her yıl olarak şeffaflık raporlarını yayınlamaya işlem. Amazon da her yıl şeffaflık raporunu geçtiğimiz haftasonu arası web İnternet sitesi üzerinden kamuoyuna sundu. Taşıyıcı raporla hep birlikte, geçtiğimiz yılın aslen 6 ayında hükümetlerden itibaren müşteri verisi talebinin 3,222 olduğunu kaydediyor. Fakat yılın dakika yarısındaki gereksinim, aslen yarıya göre daha harika bir tabloyu ortaya koyuyor.

Amazon taleplerde yüzde 800 genişletmek raporluyor

Şirketin raporlarında 2020’nin dakika yarı verileri incelendiğinde müşteri verilerine büyük ölçüde bir gereksinim artışı eyalet konusu. İkinci 6 aylık dönemde hükümetlerin Amazon’dan gereksinim ettiği müşteri verisi 27,664 aracılığıyla yüzde 800 oranında bir genişletmek gösteriyor. Buna karşın taşıyıcı, hükümetlerle ortak verilerin Echo, Fire ve ayrıca Ring seç aygıtlar üzerinden elde etmek edilen satın alma alışkanlığı verileri olduğunu belirtiyor. Bunu söyledikten sonra veri talebindeki büyük ölçüde genişletmek konusunda ise Amazon kanadından bir açıklama yok.

Amazon raporları göre hükümetlerin veri talebi, yüzde 800 arttı!

Almanya’dan rekor veri talebi

Yenilik devi, geçtiğimiz yıllarda paylaşmış olduğu raporlarına kıyasla kim sene bir üstlenmek değişikliğe gitmiş görünür. Kim bağlamda hangi hükümetin kaç talepte bulunduğu {artık} raporlarda belirgin belirgin bölümlerde sunuluyor. Amazon’un raporuna göre en istisnai olarak veri gereksinim eden şehir dışı Almanya. Yüzde 42’lik oranla pastada kapsamlı pay yönetici olan Almanya’yı yüzde 18 aracılığıyla İspanya uyumlu ediyor. Bunların ve İtalya ve ayrıca Birleşik Devletler, yüzde 11 aracılığıyla destek olmaya devam etmek talebi oluşturuyor.

AWS kanadında da talepler sahip olmak

Raporlarda belirgin bir kısımda tesis hinterlandı çare ise Amazon Web Sevices. AWS tarafında ise 523 veri talebi kayda tarih durumda. Amazon, yüzde 75’lik oranla Birleşik Devletler’den itibaren veri talebine tamamen 15 vaka için geri bildirim verdiğini belirtiyor. TechCrunch vasıtasıyla ortak habere göre ise taşıyıcı, raporunu  bir hayli kısa ömürlü tutmayı arzu etmiş. Buna karşın federal hükümet taleplerine ne moda trendi geri bildirim verildiği ise tamamlayınız bir moda trendi raporlarda işlenmekte. Bunu söyledikten sonra hükümetlerin kim verileri hangi amaçla gereksinim ettiği ise şimdilik sürpriz konusu.


Gerçekçi teknik ürünlere Trendyol üzerinden bkz isterseniz vurmak. 


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon raporlarına göre hükümetlerin veri talebi, yüzde 800 arttı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply