Amazon, şirket içi Covid-19 artışı nedeniyle bir deposunu kapattı

Amazon, şirket içi Covid-19 artışı nedeniyle bir deposunu kapattı

Amazon, çalışanları ortasında duyu edilen asemptomatik avantajlı vakalardaki genişlet nedeniyle ABD’nin New Jersey eyaletindeki deposunu kapattığını duyurdu. Amazon’un yetkilileri vasıtasıyla yapılan açıklamaya bağlı olarak, Robbinsville kasabasında keşfedildi depolama tesisi Noel zamanı sonuna {kadar} kek kalacak.


İlginizi çekebilir: Apple, Kaliforniya’daki mağazalarını kapatıyor


Geçtiğimiz günlerde sizlere aktardığımız bir haberde, ABD’deki Covid-19 vakalarında yaşanan güçlü genişlet nedeniyle Apple’ın Kaliforniya’daki mağazalarını kapatma kararı aldığını duyurmuştuk. Kararın yüksek sürmeyeceğini ve ayrıca kapatılan mağazaların en anlık sürede yeniden inşa açılacağını kuruluş Apple’dan bundan sonra, eşdeğer bir hamle Amazon kanadından geldi. ABD’li e-ticaret devi, New Jersey eyaletinde keşfedildi deposunu kısa süreli olarak kapattığını duyurdu.

Avantajlı vakaların şirket içine arttığını söyleyen Amazon, New Jersey’deki deposunu kek tutacak

Amazon’un deposunu kapatmasının sıradışı sebebi ABD’deki Covid-19 vakalarının insanlar arasındaki artışı kesinlikle değil. Gerçekten kim da bir faktör bunu söyledikten sonra Amazon’un deposunu kapatma kararında, avantajlı vakaların şirket çalışanları arasındaki artışının muazzam yükümlülük oynadığı belirtiliyor. Öyle ki Amazon, ekim ayından kim yana tamamlandı 20.000 çalışanının Covid-19 testlerinin avantajlı çıktığını açıkladı.

Kim sebepten mütevellit vakanın çalışanları ortasında ekstra yayılmasının önüne yasalaştırmak isteyen şirket, New Jersey’in Robbinsville bölgesindeki deposunu kapattığını duyurdu. Business Insider’a ana sebep yapan bir Amazon sözcüsü, deposundaki işçiler ortasında yapılan testler sonucunda avantajlı vakalarda genişlet duyu ettiklerini ve ayrıca ekstra yayılmasını cesaretini kırma maksadıyla da depoyu kapattıklarını vurguladı.

Açıklamasında deponun 26 Çeşit’a {kadar} kek kalacağını ve ayrıca sonrasında yeniden inşa faaliyetlerine başlayacağını kelimeler eden temsilci, “Şirket içi COVID-19 eleme süreci programımız ile, New Jersey’in kuzeyindeki PNE5 tesisimizde asemptomatik avantajlı vakaların sayısında bir genişlet duyu ettik. Ve ayrıca bölgeyi ihtiyat nedeniyle aktif 26 Çeşit’a {kadar} kapattık.” ifadelerini kullandı.

Çalışmalarına evden ısrar etmeye devam et edecek olan çalışanlarının tazminat ödemelerini eksiksiz bir biçimde yapmaya ısrar etmeye devam et edeceklerini de kelimeler eden Amazon sözcüsü, kapatılan depodaki tamamlandı vaka oranının tazminat kaç olduğuna dairse her türlü bir Beceriler vermedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, şirket içi Covid-19 artışı nedeniyle bir deposunu kapattı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply