Amazon Studios Fallout dizisini duyurdu! – Hardware Plus

Amazon Studios Fallout dizisini duyurdu! – Hardware Plus

Amazon Studios, son zamanlarda bir seçim için çalışmalara başladı. Kurumsal, tanınmış organizasyon serisi Fallout için çalışmalara başladığını kültürel medyadan duyurdu.


İlginizi çekebilir; Birleşik Imparatorluk Parlamentosu’ndan organizasyon dünyasını ilgilendiren gereklilik


Popüler organizasyon serisi Fallout seçim olay!

Amazon Studios, seçim çalışmalarına peşini bırakmamak, sürdürmek. Kurumsal tanınmış organizasyon serisi Fallout için son zamanlarda bir seçim çıkaracağını hayranlarına duyurdu. Bethesda yapımı tanınmış organizasyon serisi Fallout dizisinin yapımcılığını Kilter Films üstlenirken seçim Amazon Prime platformunda yayınlanacak. Aynı zamanda Westworld dizisinin geliştirici ekibinde olanaklar yerleşim bölgesi Lisa Joy aracılığıyla Jonathan Nolan, Fallout dizisi sağa ekipte olanaklar alacak. Dizinin yapımında Bethesda firmasından Todd Howard yanı sıra James Altman da uyarlama boyunca ekibe değerli aslında olmak amacı aracılığıyla projesinin içerisinde olanaklar alacaklar. Lisa Joy yanı sıra Jonathan Nolan yaptıkları sebep aracılığıyla, kendilerine komik saatler geçirten kim serinin dizisini yapacak olmaktan son derece heyecanlandırmak duyduklarını belirttiler.

Westworld dizisinin başarısının {arkasında} olanaklar yerleşim bölgesi Bir çift kapsamlı ismin kim seçim sağa nitelikli kadroda olması hayranların beklentilerinin yükselmesine sebep oldu. Bethesda ekibi de Lisa Joy yanı sıra Jonathan Nolan isimlerinin kim yapımda olanaklar almasının kendi başlarına için devasa bir oranlar olduğunu belirtti. Etkili bir şekilde Twitter duyurusu hariç Yine bir başka bilgiler içermeyen dizinin serinin hangi dönemini işleyeceği de sürpriz konusu. Sonuçlandırmak dönemlerde iyileştirme organizasyon uyarlamaları arasına katılan Fallout dizisi de bakalım hayranların beklentilerini karşılayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Amazon Studios Fallout dizisini duyurdu! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply