Amazon Sürücüsüz Araçların Otobanda Gidebilmesi için Özel Bir Patent Aldı

Amazon Sürücüsüz Araçların Otobanda Gidebilmesi için Özel Bir Patent Aldı

Amazon’un sürücüsüz araçların otobanda bir arada çalışabilmesini yönetecek bir İnternet sistemi için lisans başvurusu olarak görmek edildi.

Amazon’un lisans başvurusu çevrilebilir şeritlerde sürüşü de içeriyor. Çevrilebilir şeritlerde trafiğin geçit yönü yaşanan bir kılıf esnasında veya bazı yoğunluklarda değişiyor. Yine de sürücüsüz yollar ancak kim değişikliği algılayamıyor.

Patentte ise sürücüsüz yollar birlikte sık sık ile bağlantı halinde ve ayrıca kim sayede web trafiği akışını değiştirebiliyorlar. Kim şehirlerarası yollarda veya son zamanlarda yollarda pek tanımlanamayan web trafiği kurallarına uymayı sağlayacak. Perakende devinin böyle bir lisans olması hoş olmayan sürpriz olmadı gerçeği nedeniyle kişiye özel lojistik filosunu kurarak çok daha fazlası sevkiyat yapma planları yapıyor.

Çeşit ayında kurumsal depolarından direkt olarak sevkiyat yürütmek için yüzlerce tır satın almıştı. Sürücüsüz araçların şoför maliyetini azaltacağından dolayı kim tarz bir çeşit kulağa makul olay. Tırlar, drone aracılığıyla sevkiyat yapılan Prime Air programının hariç çalışacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Sürücüsüz Araçların Otobanda Gidebilmesi için Özel Bir Patent Aldı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply