Amazon, True Tone teknolojisine sahip Yeni Kindle Oasis’i duyurdu!

Amazon, True Tone teknolojisine sahip Yeni Kindle Oasis’i duyurdu!

Amazon, fiyatıyla uyarı çeken son zamanlarda e-kitap okuyucusu Kindle Oasis’i kullanıcılara duyurmuş oldu. Yükseklik düzey tüketici sınıfına hitap edecek üreticisi Apple‘ın teknolojilerini kullanacak.


İlginizi çekebilir: Amazon, Amerika’nın komisyon 72’sine bir günde ürününü ulaştırabiliyor!


Amerikan Devi, önemli ölçüde kim aralar ticari mal ailesinin üyelerinin donanımlarını birbir yenilemeye başlamıştı. Geçtiğimiz ay, Fire 7 tabletinde donanımsal yükseltmelerde bulundu kurumsal benzer şekilde son zamanlarda bilge ortak özelliğine sahip bluetooth hoporlör olan Kids Echo Dot‘unu tanıttı.

Amazon‘un kim son zamanlarda rezerv okuyucusunda geçmek yılın tasarımsal çizgisi korunmuş. Yükseklik düzey e-mürekkep ekrana sahip olan üreticisi yaşlı versiyona nazaran uyarı seksi bazı özellikler sunuyor.

Yeni Kindle Oasis, karanlık kullanıma tutarlılık sağlayan canlı geri aydınlatmalı bir panelle olay. Apple’ın önemli ölçüde iPad cihazlarında gördüğümüz True Tone teknolojisini aslen defa rezerv okuyuculara taşıyan kurumsal, bununla birbirleriyle gözümüze yaralamak verecek mavi ışığın filtrelenmesini sağlayarak iPad‘lerde gördüğümüz konforu yaşatmayı hedefliyor.

Amazon

Yeni Kindle Oasis yanı sıra True Tone teknolojisi

Durum yanı sıra farklı endişeler gerçekten iyi (PL) belgenmiş gözüküyor. Buna ilişkili olarak adım üretmeye kalkışan sağlayıcı, 2019 yılının yarattığı problemlere en ideal çözümler getirecek ürünler sunuyor.

Yeni Kindle Oasis, Apple’ın True Tone özelliğini kişiye özel teknolojileri aracılığıyla birleştirerek, ekranda varolan beyaz renkli yanı sıra mavi aydınlatma alanlarını, gözü çok çok daha az yoracak sarımsı ışığa çeviriyor. Apple’ın Night Shift teknolojisine karşılaştırılabilir olarak, günün pozitif saatlerinde kullanıcılar cihazlarını kim stil esasen geçmesini sağlayabiliyorlar.

Yeni Kindle Oasis fiyatı, kullanılabilirlik durumu yanı sıra daha fazlası

Amazon’un son zamanlarda cihazı, bütün maceralarınız için kaldırım arkadaşı olması için zanaat. Bildirmek seksi özelliklere sahip üreticisi, 8GB ya da 32 GB aslında olmak üzere 2 özel depolamak seçeneğine sahip. 7inç e-mürekkep göster yanı sıra 300ppi müzakere sunacak rezerv seyirci, IPX8 su geçirmezlik sertifikasıyla birbirleriyle servet. Cihazın bütün dinamikler ise şöyle sıralanabilir:

  • 300 ppi çözünürlüğe sahip yükseltilmiş Paperwhite Gözünde canlandırmak.
  • Suya yanı sıra toza e karşı güç sağlayan IPX8 teknolojisi.
  • Web sayfası dönüş düğmeleriyle sağlıklı yanı sıra küçük ergonomik oluştur.
  • Milyonlarca rezerv, katalog yanı sıra yayınlara basit erişim sağlamak.
  • Bluetooth kulaklıklara yanı sıra hoparlörlere sesli kitaplar için eşleştirme imkanı.

Yeni Kindle Oasisi, şu ne zaman başlangıç ​​aşaması siparişten satın toplamak isterseniz 8GB depolamak seçeneğine sahip tasarım 250 dolara alabiliyorsunuz. Eğer, 32GB depolamaya sahip bir en uygun tasarım toplamak istiyorsanız 280 para ödemeniz gerekiyor. Amazon’un önümüzdeki tam hafta 24 Haziran’dan gelen siparişleri göndermeye başlayacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, True Tone teknolojisine sahip Yeni Kindle Oasis’i duyurdu!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply