Amazon Türkiye açıldı! – Hardware Plus – classicultimaterock

Amazon Türkiye açıldı! – Hardware Plus – classicultimaterock

Amazon Türkiye, yüksek zaman dilimi bekleyişin ardından tonit itibarıyla açıldı. Burada şirketin göndermiş olduğu sıkmak bültenini görebilirsiniz:

Bugünden gelen, Türkiye’deki tüketiciler {artık} Amazon.com.tr üzerinden milyonlarca ürüne, pozitif maliyet ve ayrıca 50 TL üzerindeki siparişlerde tamamen ücretsiz saygın dağıtım ayrıcalığıyla ulaşabilecek. Amazon.com.tr; bini aşkın kültürel işletmenin ürünleri kombine aslında olmak üzere okul kitabı, elektronik aletler, fiziksel uygunluk, outdoor, oyuncak bebek, apartman dekorasyonu ve ayrıca küçük olan ürünleri tercih 15 benzersiz kategoride büyük bir ticari mal yelpazesi sunuyor.

Amazon.com.tr Şehir dışı Müdürü Sam Nicols, “Amazon olarak amacımız, müşterilerin ağ üzerinden toplamak isteyebilecekleri başına şeyi, cazip fiyatlarla sunan, medeniyet üzerindeki en finansör odaklı taşıyıcı aslında olmak. Amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından kim yana, Türkiye’deki uğraşmak binlerce müşterimiz, dünyanın 4 bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ticari mal satın alma etti. Bu gece, Türkiye’deki müşterilerimize, binden fazla kültürel satıcımız aracılığıyla beraber milyonlarca ürünü sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içine, ticari mal yelpazemizi ve ayrıca dağıtım seçeneklerimizi artırarak en mükemmel finansör hizmetini sunmak bölüm Türkiye’deki faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Kim sayede, Türkiye’deki müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.” diyor.

Türkiye’deki tüketiciler, Amazon Satın alma cep telefonu uygulaması, web İnternet sitesi veya cep telefonu tarayıcılar üzerinden istedikleri yaş, istedikleri yerde dikkatle yerleşim seçenecekleriyle rahatlıkla Satın alma yapabilecekler. Benzer şekilde, siparişlerini açıkça bağlı kalarak ederek, diledikleri yaş 7 tarih 24 kol saati finansör hizmetleriyle iletişime geçebilecek ve ayrıca bireysel yorumlarını okuyarak özlemek ettikleri stil gelişmekte ticari mal yelpazesini inceleyebilecekler.

“Cazip fiyatlı milyonlarca ticari mal”

Amazon, Türkiye’deki müşterilerine, Türk ve ayrıca medeniyet markalarından çeşitli ürünü cazip maliyet avantajları aracılığıyla sunuyor. Amazon’un lansmana kişiselleştirilmiş fırsatları ile çevrili Paşabahçe Midas Bitki çayı Seti, Samsung Galaxy J7, Fitbit Alta HR, Regal LED TV tercih çeşitli benzersiz ticari mal ve ayrıca daha fazlası olanaklar alıyor. Türkiye’deki müşteriler kim fırsatları Amazon.com.tr’nin fırsatlar sayfasında bulabilecekler.

Amazon.com.tr, Türkiye’deki muazzam veya çok küçük çeşitli işletmeye ilerleme fırsatları sunuyor

Amazon, KOBİ’lere medeniyet genelinde taze müşterilere ulaşma konusunda faydalı aslında olmak için, ticari altyapı ve ayrıca yaklaşım hizmetlere kim zamana {kadar} milyarlarca dolarlık varlıklar yaptı. Amazon.com.tr’nin açılması aracılığıyla birbirleriyle Türkiye’deki işletmeler, her türlü bir ticari mal kontrol listesi ücreti olmadan ürünlerini açıkça Türkiye’nin 4 bir yanındaki müşterilere satabilecek. Amazon kim işletmelere; kontrol listesi araçları, 7 tarih 24 kol saati online dönüştürme desteği, görünür ve ayrıca şeffaf dönüştürme koşulları, fiyatlandırma bilgileri, söylenti ve ayrıca analizler tercih dönüştürme artırmaya geliştirmek kesinlikle olacak hizmetler sunuyor.

Amazon.com.tr Tüccar Hizmetleri Şehir dışı Lideri Alpagut Çilingir konuyla gergin “E-değiş tokuş sayesinde Türkiye’nin 4 bir yanındaki çok küçük ve ayrıca muazzam ölçekli işletmelerle özdeş düzeyde soruşturma imkanına yaratıcı olurken, işlerini büyütme fırsatı yakalıyor. Uzmanlarımız de Amazon olarak, satıcıların verimli olması için birkaç yatırımlar yapmaya ısrar etmeye devam et ediyoruz; yüklerini azaltacak yollar sunuyor ve ayrıca satışlarını artırmalarına geliştirmek oluyoruz.” dedi.

Amazon, en çok küçük işletmenin en muazzam markalarla mücadele edebilmesine kutlama vererek, çok küçük ve ayrıca ile çevrili ölçekteki işletmelerin küresel uğraşmak milyonlarca müşteriye ulaşmasına geliştirmek olay. 2017 yılında, medeniyet genelinde 20.000’den fazla çok küçük ve ayrıca ile çevrili ölçekli işletmenin Amazon’da ulaştığı ciro ise 1 bin doları aştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Türkiye açıldı! – Hardware Plus – classicultimaterock

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply