Amazon Türkiye iade süresini uzattı! – Hardware Plus

Amazon Türkiye iade süresini uzattı! – Hardware Plus

Amazon Türkiye, 8 Aralık 2020 tarihine {kadar} yapılan bütün alışverişlerde iade sürelerini 8 Şubat’a {kadar} uzattığını duyurdu.


İlginizi çekebilir: Amazon Alexa katliam şahidi oldu!


Amazon.com.tr’de iade süreleri uzatıldı. Kapitalist deneyimine başına başarıyla geçti zaman bir yenisini ekleyen Amazon.com.tr, 8 Aralık’a {kadar} beri siparişlerde iade süresini 8 Şubat zaman sonuna {kadar} uzattı. Markanın satıcısı olduğu yanı sıra kontrol şirket vasıtasıyla gönderilen ürünlerde yasal kılavuz, müşterilere ticari mal iadesi konusunda da özgürlük sağladı.

Amazon

Markanın özel ticari mal alışveriş sürecini kesinlikle değil, ticari mal iadesini de hoş yanı sıra kabul edilebilir hale getiren kim hizmeti 11 Kasım’dan bugüne {kadar} satın alınan, Amazon.com.tr’nin satıcısı olduğu yanı sıra kontrol gönderilen ürünleri de kapsayacak yanı sıra ürünler 8 Şubat karanlık yarısından daha önce iade edilebilecek. 8 Aralık 2020 tarihinden daha sonra gönderilen ürünlerde ise 30 günlük kayıt geleneksel iade politikası uygulanacak.

Önemli ölçüde Türkiye’de yaşanan Olağanüstü Cuma yanı sıra 11.11 iyilik kampanyalardan dolayı firmalar ticari mal gönderim sürelerinde problem yaşıyorlardı. Online pazarda keşfedildi çeşitli diğer firmalardan şu en kısa sürede gürültü çıkmazken Amazon’dan itibaren kim çekici atılımla alışverişlerde toplam memnuniyet oranın arttırılması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Türkiye iade süresini uzattı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply