Amazon Türkiye için ilk günden şikayet yağmuru!

Amazon Türkiye için ilk günden şikayet yağmuru!

Insan e-ticaret devi olan Amazon, bir zaman dilimi geçmişte Almanya üzerinden başlattığı Türkiye üzerinden satın alma desteğine geçen gün itibariyle resmi olarak iç dönüşüm desteğine değiştirmek yaparak kapsamlı etkisi uyandırmıştı. Ayrıca sunduğu fiyatlar aracılığıyla Türkiye’deki rakibi olan Hepsiburada, N11 yanı sıra çeşitli diğer dönüşüm kanallarına bağlı olarak büyük ölçüde oranda pozitif maliyet avantajı sunan Amazon Türkiye, Amazon.com.tr adresinden sunduğu kim fayda arasından satın alma yağmuruna tutuldu.


İlgili Haber; Amazon Türkiye Açıldı!


Sayısız Türk kullanıcının satın toplamak istediği ürünü sayısız miktarlarda gerçekçi bulmasının ardından verdiği siparişlerde yanı sıra fiyatlandırmalarda ise çeşitli ızdırap ilk günden ortaya sonuç. Kullanıcıların kültürel medya yanı sıra ağ üzerinden görüşlerini bildirirken satın alınan yanı sıra çeşitli diğer sitelere bağlı olarak inanılmaz şekilde gerçekçi olan ürünlerde siparişin sonlandır olması yanı sıra ardından maliyet geliştirmek işlemi uygulanması tercih durumlar uyarı çekiyor. Bizim de burada listeleniyor görebileceğimiz videomuzda şahsen ilk satın almayı denediğim Xiaomi Mi Sonic Elektrikli Inci beyazı Fırçası siparişim stokta 2 adet görünmesine ne olursa olsun geri ödeme işlemi boyunca sonlandır olmuştu. Ardından satın alamadığım ürünün fiyatı da arttırıldı. Yine de Xiaomi Mijia Wiha Tornavida Seti’ni ise Hepsiburada’da indirimli olarak 195 TL, Xiaomi Mi Store’da ise 200 TL’lik fiyatına ne olursa olsun 153 TL’ye satın alabildim yanı sıra aslında kargonun kendime iletilmesini bekliyorum.

Amazon Türkiye açıldı! Peki fiyatlar tam olarak nasıl? (VİDEO)

Sayısız tüketici benim yaşadığım sorunu yaşarken, birçoğu da siparişin onaylanmasına ne olursa olsun kargolama aşaması öncesi sonlandır edilme durumu yaşadığı belirtiliyor. Parti ürünlerinde maliyet arttırımı olayı yanı sıra önemli ölçüde açıkça da geri ödeme aşamasında maliyet artışı gören kullanıcıların yaşadıklarına bakılırsa çeşitli ürünü çok kendi stoğundan kesinlikle değil, Amazon’da dönüşüm yapabilen çeşitli diğer satıcılar üzerinden gerçekleştirerek faaliyete başlayan yanı sıra hali hazırda fakir satmak yanı sıra varlık çeşitliliği aracılığıyla giriş yolu yapan Amazon’un ilk günde fiyasko yaşadığını söylemek başarılabilir. Önemli ölçüde finansör desteği yanı sıra dönüşüm sonrası geliştirmek konusunda büyük bir şirket olan Amazon, ilk günde yaşanan onlarca sorunu tam olarak nasıl çözecek ilerleyen günlerde göreceğiz.

Tabii ilk aşamada belli sorunların yaşaması temel karşılanması gerekbilir. Yine de Amazon tercih kapsamlı yanı sıra e-ticaret’in deyim yerinde ise kitabını yazan bir firmanın açıkça manasıyla mevcut olmadan giriş yolu yapmış olması da şüphesiz uyarı çekilmesi gereken noktalardan bir birey kesinlikle olacak.

Amazon Servisleri Şu Anda Yok!

Bahsi başarıyla geçti sorunların ve ayrıca Amazon’un medeniyet genelinde yaygın bilinen olan bütün servisleri şu en kısa sürede için kullanılamıyor. Kesinlikle, bazı servisleri para üzerinden satın almanız başarılabilir, fakat TL cinsinden yanı sıra yerelleştirme endişe verici moda trendi şu en kısa sürede için kullanamayacağız. Amazon Prime, Amazon Prime Video kaydı, Amazon Şarkılar, Amazon E-Okul kitabı satışı, Kindle, Amazon Alexa, Amazon Drive, Amazon Go yanı sıra Amazon Dash ve benzeri. hizmerler yanı sıra ürünler şu en kısa sürede için Amazon Türkiye çatısı aşağıda bulunmuyor. Yine de önümüzdeki anlık, ile çevrili yanı sıra yüksek vadede kim temsilci girişin ardından gelişmeler de görebileceğimizi belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Türkiye için ilk günden şikayet yağmuru!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply