Amazon Türkiye’ye Ücretsiz Kargo Seçeneğiyle Artık Türkçe!

Amazon Türkiye’ye Ücretsiz Kargo Seçeneğiyle Artık Türkçe!

Amazon, 49 avro yanı sıra üzerindeki alışverişlerde Türkiye’ye tamamen ücretsiz yük hizmeti de sunacak.

Amazon’un Türk müşterileri, Amazon.de adresinde gerçekten istiyorum edilen yabancı Dil seçeneğini Türkçe’ye çevirerek satın alma deneyimlerinde {artık} son zamanlarda bir kolaylığın keyfini sürebilecek. Bunlara ek olarak 49 avro yanı sıra üzerindeki alışverişlerde sunulan tamamen ücretsiz gönderim hizmeti de, Amazon.de’yi Türk müşteriler için cazip bir satın alma noktası kılıyor.

İlk aşamada, milyonlarca ürüne yanı sıra Amazon.de web sitesinin “Hesabım” seç yardımcı bölümlerine Türkçe erişim sağlamak başarılabilir kesinlikle olacak. Kim Cevap kapsamında, kullanıcılar siteyi Türkçe olarak yürüyüş kolaylığının ve girişimci hizmetlerinden Türkçe olarak {e-posta} yanı sıra telefon desteği alabilecek. Bunlara ek olarak satın alma verme yanı sıra yük bilgileri de Türkçe kesinlikle olacak. Zamanla Türkçeleştirmiş son zamanlarda web sayfası yanı sıra özellikler de eklenecek.

Amazon.de Kırsal Müdürü Ralf Kleber görüşlerini şu moda trendi paylaştı: “Müşterilerimize Türkçe satın alma imkanı yanı sıra 49 avro yanı sıra üzerindeki alışverişlerinde tamamen ücretsiz yük hizmeti sunmaktan hoşnutluk duyuyoruz. Kim sayede, müşterilerimizin başına hangi bir engelle karşılaşmadan Uluslararası’da Cevap veren bir websitemizden istedikleri ürünü almalarına faydalı olma vizyonumuza bir yer değiştirme daha yaklaşmış bulunuyoruz”.

Amazon.de müşterileri, 25’ten fazla kategorideki ürüne Amazon’un saygın yanı sıra anında lojistik ağıyla sunduğu Nakliye hizmetiyle ulaşabilecek. Amazon.de’nin Türkçe yabancı Dil seçeneğine masaüstü yanı sıra cep telefonu tarayıcılardan erişilebilecek yanı sıra Türkçe yabancı Dil seçeneği daha başarılı ziyaretler için müşterilerin profiline kaydedilecek.

İlk aşamada Türkçe erişime fark edilir şiddetli özellikler şunlar:

  • Amazon.de’yi Türkçe kullanma
  • Sayıları sık sık geliştirmek milyonlarca ürüne ait etiket yanı sıra başlıklar
  • Türkçe {e-posta} yanı sıra telefon desteği sunan girişimci hizmetleri
  • En son derece oturum, toplantı, celse edilen güçlendirmek sayfaları
  • “Hesabım” bölümü aracılığıyla satın alma yanı sıra yük bilgileri

Müşterilerin, Amazon.de’yi Türkçe birlikte çalışmak için sitenin yükseklik kısmında olanaklar banliyö yürüyüş çubuğundaki insanlar simgesine tıklayarak “Türkçe – TR” bağlantısına tıklamaları yeter.

Amazon.de’nin 2015 yılında İngilizce, Ağustos 2016’da Flemenkçe yanı sıra Ekim 2016’da Lehçe hizmete sunulmasının ardından Türkçe, Amazon.de yabancı Dil seçenekleri ile çevrili çeyrek bilinmeyen kişi yabancı Dil olarak olanaklar alıyor. Türkçe yabancı Dil seçeneğiyle, sitenin Türk ziyaretçileri daha aşağılanmış satın alma kararları alabiliyor; satıcılar aracılığıyla tedarikçiler ise, organizasyon hacimleri önemli değil, Türkçe konuşan müşterilere de ulaşarak işletmelerini daha kapsamlı bir küresel ölçeğe taşıyabiliyorlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Türkiye’ye Ücretsiz Kargo Seçeneğiyle Artık Türkçe!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply