Amazon Web Services Fiyatlarını Düşürdü

Amazon Web Services Fiyatlarını Düşürdü

Amazon Elastic Block Store geri döndürülemez tuğla düzeyinde depolama alanı birimleri oluşturmayı yanı sıra bunları EC2 örneklerinize eklemeyi sizin için kolaylaştırıyor.

Çeşitli diğer çeşitli özeliğinin ve ayrıca EBS, istenen verimlilik düzeyinde SSD destekli birimler ayırabilmenizi yanı sıra manuel veya her zaman bellek kopyası yedekleri oluşturmanızı sağlıyor.

AWS depolanan başına GB için ayırabileceğiniz IOPS’ların sayısını artırıyor yanı sıra bellek kopyası depolama alanı ücretini %47 oranında azaltıyor. Kim da AWS’nin toplamda 52. tasarruf etkinlik. Kim değişiklikler EBS’yi daha yoğun yanı sıra daha mali hale getiriyor.

GiB her ekstra PIOPS

Izole IOPS aracılığıyla, başına EBS birimi için gereksinim olan belirli düzeydeki performansa ulaşılabiliyor. Yapılandırabilecek PIOPS lot, sistem büyüklüğünün bir fonksiyonudur; sistem ne {kadar} önemli olursa, ekstra PIOPS yapılandırılabilir (sistem her optimum 20 birçok bin PIOPS’a {kadar}). Şimdiye {kadar} SSD destekli depolamada GiB her 30 IOPS ayrılabiliyordu. {Artık} son zamanlarda EBS birimleri için GiB her 50 IOPS ayrılabilir duruma geldi. Kim da %66’lık bir genişlet beklemek etkinlik. Bazı AWS müşterileri kolay erişilebilir PIOPS’ları yaş yaş ya da tutarlı olarak maksimuma çıkararak, çok ‘acımasız’ çalışması istenen, çok küçük EBS birimleri oluşturuyor. Kim değişimle hep birlikte, kim çok küçük yanı sıra acımasız birimler ancak özdeş düzeyde verimlilik sergilerken büyük ölçüde çok küçük olabiliyorlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Web Services Fiyatlarını Düşürdü

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply