Amazon, yapay zekayla aradığınız kıyafeti bulabilecek!

Amazon, yapay zekayla aradığınız kıyafeti bulabilecek!

Amazon, yapay zekanın nimetlerinden yararlanmaya işlem. Şu anda de giysiler üzerine ekipman öğrenmesi sağlayabilecek bir program yarattıklarını duyurdu.


İlginizi çekebilir: Amazon, Amerika’nın komisyon 72’sine bir günde ürününü ulaştırabiliyor!


Uygulamayla hep birlikte, kullanıcıların yükledikleri kıyafetlerin fotoğraflarını planı algılayacak ve ayrıca en pozitif eşleşmeyi sunacak. Karşılaştırılabilir araçları konuyla gergin ek firmalar son zamanlarda yayınlamıştı.

Fakat direkt Amazon’un kim hamlesiyle hep birlikte dünyanın en devasa satın alma platformunun kim sisteme müdahil olması yapay bilgi teknolojilerinin ne denli değer erişilebilirlik ettiği anlamına olay.

Amazon, aşınma ve yıpranma sektörünü büyütmek için kapsamlı adımlar atıyor. Ismarlama markalar kuran şirketin, Amazon Gardrop aracılığıyla satın almadan daha önce kullanıcıların giysileri denemelerine de etkinleştir vermiş gidiyor.

Çarşamba günü yapılan açıklamada, şirketin reel bir resim ya da her türlü bir görseli yüklemelerine etkinleştir veren AI özelliği olan StyleSnap’i tanıtmıştı.

Amazon ilerleyen dönemlerde kim sistemi kişiye özel sitesinde uygulamaya geçirecek ve ayrıca müşterilere bazı önerilerde bulunabilecek.

MARS 2019 Konferansında Verge gazetesine açıklamalarda keşfedildi Ceo Jeff Wilke yatırımcı deneyiminin {arkasında} şaşırtıcı bir şekilde sofistike bir ticari altyapı olduğunu belirtti.

Amazon’un sıkmak açıklamasında SnapStyle’ın ekipman öğrenmesi kullanacağını söyledi. Kim ilerleme, insanlar beynin yapısından canlandırmak alınarak geliştiriliyor.

Nöral ağlarla örülü kim planı, birbirine milyonlarca kurumsal içe kayıt bellek yapısından oluşuyor. Buna bağlantılı olarak program görüntülerle beslenerek eğitilebiliyor. Örneğin, akordiyon etekle maxiyi sisteme birleştirmek edersek bunlar arasındaki farkı ayırmak edebiliyor.

Amazon’un daha geçmiş projelerinde buna karşılaştırılabilir tanıtımlarına şahit olmuştuk. Amazon Go aracılığıyla satın alma sektörüne yapay bilgi entegresini uygulayan organizasyon başına sektörde iddiasını korumaya ısrar etmeye devam et edecek iyilik gözüküyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon, yapay zekayla aradığınız kıyafeti bulabilecek!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply