Amazon yılın ikinci çeyreğindeki karını ikiye katladı! Hardware Plus

Amazon yılın ikinci çeyreğindeki karını ikiye katladı! Hardware Plus

2020 yılının 2. dörtte bir parasal raporlarını açıklayan Amazon 5.2 milyar para net ücret açıklayarak geçtiğimiz yıla bağlı olarak karını ikiye katladı.

İlginizi çekebilir: Oppo Reno 4 Pro, Snapdragon 720G aracılığıyla tanıtıldı!

Amazon yılın ikinci çeyreğindeki karını ikiye katladı!

Amazon sonuçlandırmak çeşitli ay içine ağ üzerinden satışlarda yaşanan devasa genişlet sayesinde salgından tamamen yönde faydalanan şirketlerden bir kişi oldu. Bu gece sağlayıcı yılın 2. çeyreği için 5.2 milyar dolarlık net kazanç açıklayarak kim durumu rakamlarla birbirleriyle de gözler önüne sermiş oldu. Geçtiğimiz yılın benzer döneminde 2.6 milyar para net ücret elde etmek eden sağlayıcı karını ikiye katladı. Net satışlar ise %40 artışla birbirleriyle 88.9 milyar dolara yükseldi. Taşıyıcı yaygın aracılığıyla birbirleriyle hemen artırma market alışverişlerine kapasitesini %160 artırarak eylem verdi. Benzer şekilde market alışverişi Nakliye noktaları sayısını 3 katına çıkardı. Amazon geçmek yılın benzer dönemine bağlı olarak market alışverişlerinin 3 katman ekstra olduğunu söylüyor.

Amazon, depolarında termal kamera kullanıyor!

Geçtiğimiz dörtte bir Amazon satışlarında şaşırtıcı bir şekilde devasa bir genişlet yaşadı yine de şirketin COVID-19 aracılığıyla sinir 4 milyar doları bulan harcamaları nedeniyle karlılığının azaldığını söyleyebiliriz. Giderlerinin kim {kadar} artmasına bile 2. dörtte bir karlılığının kim {kadar} uzun olması sonuçlandırmak aylarda son derece fazla tüketicinin Amazon’u gerçekten istiyorum ettiğini acıkça gösteriyor.  Amazon’un kurucusu ve ayrıca Baş yönetici’su Jeff Bezos rapora ilişkin şunları söyledi: “Kim seri dışı bir çeyrekti. geçit töreni ayından kim yana 175 binden fazla sponsor gerçekleştirdik ve ayrıca bunların 125 binini kalıcı görevlere getirme sürecindeyiz. 3 üncü şahıs satıcıları kim çeyrekte Amazon satışlarından çok daha hızlı büyüdü.”

Bütün bunlar yaşanırken Jeff Bezos açılan davalar nedeni aracılığıyla dün gece kendisini Yargıtay Komitesi önünde koruma zorunda kaldı. Şaşırtıcı bir şekilde yoğun bir şekilde suçlamalar yönlendirilen Bezos, Amazon’un 3. şahıs satıcılar için de yararlı olduğunu komiteye kanıtlamaya çalıştı. Bunu söyledikten sonra Amazon markalı ürünleri ekstra tedarik için şirketin tüketici verilerini ve ayrıca imkanlarını kötüye kullanmadığı konusunda doğru ilgi çekici bulunmadı. Konuyla sinir çalışanlarının satıcılara özgü verileri kullanmasını yasaklayan politikaların karşı çıkmak edilmediğini kesinleştirmek edemeyeceğini söyledi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon yılın ikinci çeyreğindeki karını ikiye katladı! Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply