Amazon Yüzüklerin Efendisi oyununu iptal etti! – Hardware Plus

Amazon Yüzüklerin Efendisi oyununu iptal etti! – Hardware Plus

Amazon Yüzüklerin Efendisi oyununu iptal etti. Kurumsal Yüzüklerin Efendisi evrenin de geçmek önemli bir şaşırtıcı bir şekilde oyunculu lig aracılığıyla hayranlarını karşılamak istiyordu. Bunu söyledikten sonra muhtemelen planlar suya kayıp. Bloomberg‘de ortaya çıkan habere bağlı olarak organizasyon, yüksek yıllardır planladığı aktivite çıkarmaktan vazgeçti. Tencent aracılığıyla anlaşamayan organizasyon, oyuna ısrar etmeye devam et etmeme kararı aldı. Böylelikle Amazon‘un lig dünyasındaki büyük ölçüde şansı da bir nevi ısrar etmeye devam et etmiş oldu.


Çıkış isteyebilirsiniz; GM son zamanlarda batarya tesisi için LG aracılığıyla kurumsal birliğine olacak!


Amazon Yüzüklerin Efendisi oyunundan vazgeçti!

Parmak şıklatmak dünyası aracılığıyla çevrimiçi video oyunları yüksek bir süredir çok içli dışlı. Birbirlerinden içerikler alarak {eser} çıkartan kim 2 kısım, hayranlarını karşısına bir zaman çerçevesi son zamanlarda yapımlar çıkaracak seç gözüküyor. Başına ne {kadar} lig dünyasında hareketli resim dünyasından itibaren bilgi yükler artsa da ara sıra Meslekler yolunda gitmiyor. Yüksek süredir lig dünyasında olanaklar edinmek isteyen Amazon, bir türlü hedeflerine ulaşamadı. Kurumsal birkaç türünün tek örneği bilgi aracılığıyla lig dünyasının içinde girmeye çalışıyordu. Twitch aracılığıyla lig yayıncılığı konusunda çığır açan organizasyon, en sonda Luna servisi aracılığıyla, buluttan lig oynatan platformlar orta olanaklar aldı. Bunu söyledikten sonra bütün kim geliştirmelere ne olursa olsun organizasyon lig dünyasının gerekir şartı olan çevrimiçi video oyunlarından da vazgeçmiş kesinlikle değil. Bugüne {kadar} 4 adet lig çıkaran organizasyon, bir türlü istenileni veremedi. Ciddi şansını kırmak için önemli bir işin altına marka atmaya hazırlanan organizasyon, Yüzüklerin Efendisi aktivite aracılığıyla oyuncuları karşılamak istiyordu. Bunu söyledikten sonra muhtemelen organizasyon kim konuda da eli doldurulmamış dönecek.

Bloomberg’de olanaklar yerleşim bölgesi habere bağlı olarak, Amazon Yüzüklerin Efendisi oyununu iptal etti. Kurumsal bilindiği üzere aktivite, Leyou Technologies firması aracılığıyla geliştiriyordu. Bunu söyledikten sonra LeyouTechnologies’in Tencent vasıtasıyla satın alınması işleri aksattı. Konuyla alakalı Tencent aracılığıyla görüşen Amazon, istediği sonucu alamadı yanı sıra merakla amaçlanan lig iptal oldu. Bloomberg‘e konuşan Amazon yetkilisi, görüşmelerin sonuçsuz kalması nedeniyle, projeyi ısrar etmeye devam et ettiremezdik dedi. Benzer şekilde ismi gizli yetenekli, Tencent‘in Leyou Technologies aracılığıyla yapılan müzakere şartlarına işbirliği istememesinin üzüntü oluşturduğunu açıkladı. Tabi ki konuşulan koşullar açıklanmazken, 2 firmanın anlaşamaması Yüzüklerin Efendisi hayranlarını üzdü. Zira toparla dönemlerde hareketli resim serisi aracılığıyla alakalı önemli bütçeli lig piyasaya çıkmadı. Projenin iptalinin ardından Amazon, Yüzüklerin Efendisi oyununu geliştiren ekibi de türünün tek örneği projelere yönlendirdi.

Amazon Yüzüklerin Efendisi

Amazon lig dünyasında bir türlü tutunamıyor!

Amazon‘un geliştirmeyi planladığı Yüzüklerin Efendisi aktivite şaşırtıcı bir şekilde oyunculu olacaktı. MMO kategorisinde olanaklar alması planlanan lig, iptal olmasının ardından, hayranları üzdü. Beklentinin uzun olduğu oyunun birden iptal olması da lig dünyası genelinde şaşkınlıkla karşılandı. Bununla birbirleriyle Amazon’un da lig dünyasında işleri yolunda gitmiyor. Kurumsal önemli ölçüde şaşırtıcı bir şekilde oyunculu oyunlarda bir türlü bekleneni veremiyor. 2018 yılında Breakaway aktivite aracılığıyla oyuncuları karşılamak isteyen organizasyon, ancak kim aktivite da iptal etmek zorunda kalmıştı. Ardından Crucible isimli aktivite geliştiren organizasyon, aktivite çıkartmayı başarsa da, daha daha sonra aldığı kötü geri bildirim nedeniyle aktivite olduğu seç bıraktı. Bir kez itibariyle New World isimli bir çeşitli diğer şaşırtıcı bir şekilde oyunculu yapımı geliştiren Amazon, kim aktivite da erteleme kararı aldı. 2014 yılında kurulan Amazon Games Studio, kim zamana {kadar} ancak önemli bir lig geliştirebilmiş kesinlikle değil. Kurumsal önemli yatırımlara ne olursa olsun çıkardığı bir aktivite da iptal etti. Hemen şimdi gözler uzun değil çıkması planlanan New World isimli oyunda. Kurumsal önümüzdeki süreçte lig dünyasına doğru bir stil girmeyi hedefliyor. Bakalım kim yönde atılan adımlar kesinlikle özet verecek mi merakla bağlı kalarak ediyor olacağız.

oyun, MMO, yüzüklerin efendisi

Organizasyon dünyasında yardımcı olamayan Amazon, Yüzüklerin Efendisi hareketli resim serisi için bir tane daha içerikler geliştirmeye işlem. Kurumsal benzer evrende geçecek çeşit için çalışmalarını sürdürüyor. Son derece önemli beklentileri olan yapım, tarihin en {pahalı} dizisi gidiyor. Amazon, çeşit için şu ciddi {kadar} 465 bin para harcadı. Tabi kim harcamanın içerisinde 250 milyona alınan Yüzüklerin Efendisi hareketli resim hakları da olanaklar alıyor. Daha geçmiş rekor ise 100 bin para aracılığıyla Game of Thrones‘a aitti. OrtaDünya’da geçecek olan çeşit kim on yıl içerisinde izleyicisinin karşısına çıkacak. Benzer şekilde Amazon Prime üyeleri diziyi aslen günden gelen sorunsuzca izleyecekler. Bakalım merakla amaçlanan çeşit beklentilerin üzerine çıkmayı başaracak mı bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon Yüzüklerin Efendisi oyununu iptal etti! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply