Amazon’dan, Google Stadia rakibi yeni bulut oyun platformu: Project Tempo

Amazon’dan, Google Stadia rakibi yeni bulut oyun sistem: Project Tempo

Amazon’un toparla yıllarda oyun sektörüne verdiği kullanışlılık gözle görülür biçimde artıyor. Geçtiğimiz seneler de önemli oyun kurulum sistem Twitch’i bünyesine katan organizasyon, Google Stadia aracılığıyla rekabete girebilmek için Project Tempo adlı yeni bulut oyun servisi ileri çalışıyor.

İlginizi çekebilir: Mount & Blade 2: Bannerlord, Steam’de 2020’nin en mükemmel incelemek yapan aktivite oldu!

Ancak kabaca pek ortaya çıkartmak bulunmayan fakat kim sene sonuçta piyasaya sürülmesi demek, bunu söyledikten sonra coronavirus pandemisi yüzünden ertelendiği tanınan çerçeve, görünen o ki 2021 yılı içerisinde kullanıcılarla buluşacak.

Bölgesel zamanda Amazon vasıtasıyla duyurulan yeni MMO aktivite New World aracılığıyla beraber önemli bir ivme kazanması demek çerçeve, bünyesinde firmaya ait şu en kısa sürede için yenileme aşamasında olan oyunları da barındıracak. Köklü oyun yaratıcı rakiplerine kıyasla Amazon’un, Twitch seç önemli bir kozu elinde bulundurması bakalım ne seç etkiler yaratacak.

Sektörde merkez banliyö bölgesi, Google Stadia yanı sıra Microsoft xCloud seç rakiplerine kıyasla kullanıcılar için ne seç yenilikler sunacağı ancak anonim Project Tempo, Amazon’un ABD üzerindeki gücünü düşündüğümüzde piyasa için kötü etkiler bırakabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon’dan, Google Stadia rakibi yeni bulut oyun platformu: Project Tempo

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply