Amazon’dan Ücretsiz Araba Veya 100.000 Dolar Nakit Ödül! – Hardware Plus

Amazon’dan Ücretsiz Araba Veya 100.000 Dolar Nakit Avantaj! – Hardware Plus

Amazon, çalışanlarını enjeksiyon yaptırmaya şiddetle tavsiye ederim etmek için düzenlediği çekilişlerin bir parçası olarak enjeksiyon yaptıran 8 depolama tesisi çalışanına kamyon ve ayrıca 100.000 para kredi teşvik verdi. Tedarikçi pazartesi günü, haber ve ayrıca yaşamanın yolu içeriği dağıtan “Amazon Vest Life” hesabındaki bir Instagram gönderisinde, 4 depolama tesisi çalışanı ve ayrıca bir Whole Foods çalışanına, Covid-19 aşısının kanıtını sağladıktan sonradan 40.000 para değerinde kamyon verdiğini duyurdu. Amazon, belirgin bir Instagram gönderisinde geçmek tam hafta, 3 depolama tesisi ve ayrıca Whole Foods çalışanına aşılandıkları için 100.000 para kredi ikramiye verildiğini söyledi.

Instagram’da The Amazon Vest Life: “✨Four more Amazonians and one Whole Foods Market Team Member ✨ found out last week their names had been drawn as Max Your Vax Winners. Each…”

Ağustos ayında Amazon, Covid-19 aşısını banliyö bölgesi çalışanları ödüllendirmek ve ayrıca bekleyenleri enjeksiyon yaptırmaya şiddetle tavsiye ederim etmek için bir çekiliş başlattı. “Max Your Vax” olarak adlandırılan kim çekiliş, çalışanlara kamyon kazanma şansı, 12.000 dolarlık gezi paketiyle hep birlikte bir haftalık ücretli etkinleştir ve ayrıca bunlara ek olarak 100.000 para ve ayrıca 500.000 para değerinde kredi ikramiye sunuyor. Amazon’a bağlı olarak, kim ay 21 Ekim’e {kadar} tahmini 2 bin para değerinde tamamlandı 18 ikramiye verilecek. Git için çalışanların, dahili bir web web sitesi ile enjeksiyon olduklarına dair gösterge sunması gerekiyor.

Amazon, çalışanların kendilerini ve ayrıca toplulukları korumaları için aşılanmanın önemli olduğuna inandığını söyledi. Tedarikçi, Amazon’un personel ve ayrıca aileleri için 1.500’den fazla yerinde aşılama etkinliği düzenlediğini de sözlerine ekledi. Amazon, başlangıç ​​aşaması saflardaki çalışanlarının enjeksiyon olmasını gereklilik etmedi, yine de kim çekilişler aşılamayı şiddetle tavsiye ederim etmek için bir kuvvet görevi görüyor. Tedarikçi bunlara ek olarak enjeksiyon kanıtı gösteren çalışanlara ve ayrıca taze işe alınanlara 100 dolara {kadar} teşvik verilen etti.

Amazon, Covid delta varyantı Uluslararası hızlı yayılırken yüzleşmek binlerce başlangıç ​​aşaması doğal çalışanının enjeksiyon olmasını istiyor. Tedarikçi, ABD depolarında gizle zorunluluğu da dâhil aslında olmak üzere son zamanlarda yürürlükte olan bazı korona enfeksiyon gözetim önlemlerini yeniden inşa başlattı. Buna üstüne üstlük, Seattle Times’ın bildirdiğine bağlı olarak Amazon, yerinde tarama tesislerini kapattıktan sonradan depolarında korona enfeksiyon tarama programını yeniden inşa yayın için çalışıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Amazon’dan Ücretsiz Araba Veya 100.000 Dolar Nakit Ödül! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply