Amazon’un Akıllı Asistanı Alexa Bu Sefer Moto Mod Oldu

Amazon’un Akıllı Asistanı Alexa Bu Sefer Moto Mod Oldu

Motorola’nın daha fazla batarya dahil, kablosuz suçlamak dahil ve ayrıca anında suçlamak dahil Moto Mod cihazlarına bir yenisi daha ekleniyor.

Amazon’un geliştirdiği dijital ortak Alexa, Moto Mod olarak Moto Z cihazlarına eklenebilecek. Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress kapsamında düzenlenen panelde Amazon2un Alexa Bölümü Yöneticisi Jon Kirk, Motorola aracılığıyla birbirleriyle çalışacaklarını ve ayrıca Motorola telefonların ufak bir eklenti aracılığıyla taşınabilir bir Amazon Echo olacağını açıkladı.

Yayınlanan promosyon videosunda makine Moto Z’nin {arkasında} ekleniyor. Kullanıcılar kim özelliği kullanabilmek için telefonu ekranın üzerine koyuyor ve ayrıca ses hoparlörü üstte kalıyor. Cihazın kenarlarında Alexa’nın proaktif olarak olduğunu gösteren mavi aydınlatma armatürleri kuruluş alıyor. Cihazın kim yılın sonuna verimli satışa çıkması bekleniyor.

Üstüne üstlük Motorola tonit benzersiz modlarda duyurdu. Bunların ortasında ancak cesaret aşamasında olan lig kontrolcüsü de kuruluş aldı. Bu eklenti aracılığıyla beraber Moto Z ekipman birer Nintendo Switch’e dönüşüyor. Bu modlar aracılığıyla gergin her türlü bir ücret açıklanmadı yine de bir çoğunun yaz sezonu aylarında satışa çıkması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon’un Akıllı Asistanı Alexa Bu Sefer Moto Mod Oldu

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply