Amazon’un Akıllı Asistanı Alexa Sonunda iPhone’a Geliyor

Amazon’un Akıllı Asistanı Alexa Sonunda iPhone’a Geliyor

Amazon vasıtasıyla geliştirilen çevrimiçi yardımcı Alexa bugünden gelen şirketin ciddi uygulaması üzerinden iPhone cihazlarda da kullanılabilir gidiyor.

Amazon, Alexa’yı başlangıçta defa bir mantıklı erişilebilir kullanıma açmıyor. Asistanın 3 üncü fırsat desteği sayesinde daha erken bir son derece erişilebilir Alexa’yı görmüştü. Yine de kim keşif başlangıçta defa direkt olarak perakende devinden olay. Kim önemli ölçüde evinde de Alexa’yı kullananlar için kapsamlı bir artı gidiyor.

Şirketin iOS uygulamasının en uygun kısmında minik bir mikrofon simgesi merkez alıyor. Alexa kim sembol üzerinden kesinlikle ediliyor. Dijital yardımcı sıradan bir Echo cihazında tam olarak nasıl çalışıyorsa rutin içerisinde de öyle çalışacak. Bu nedenle sizin için Satın alma yapabilecek, mantıklı daire cihazlarını dikte edebilecek veya manşet aracılığıyla sinir yeterlilik verebilecek.

Yapılan açıklamaya bağlı olarak nitelik tonit yayınlandı yanı sıra önümüzdeki tam hafta sonuna {kadar} bütün bütün Amerikalı kullanıcılara kader. Çeşitli diğer ülkelere bir kez yayınlanacağı ise ancak tanımlanamayan. Yine de Alexa’nın bazı dezavantajı yok kesinlikle değil. Apple vasıtasıyla geliştirilen Siri koşu sisteminin içerisinde merkez aldığı için bir son derece şeye erişebiliyor. Kim yüzden Alexa, Siri’nin erişebildiği bütün şeylere erişemeyecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon’un Akıllı Asistanı Alexa Sonunda iPhone’a Geliyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply