Amazon’un robotları 2019’da evlere geliyor!

Amazon’un robotları 2019’da evlere olay!

Önemli ölçüde titan depolarında görmeye alışık olduğumuz Amazon’un robotları yerel zamanda evlere de gelebilir. Evet depodakilerin karşı daha portatif yanı sıra spesifik amaca avantajlı olarak.

Yıldız kredi haber kanalı Bloomberg’deki bir röportajda ortaya çıkan anonim planın niteliği çevresinde ancak tamamlayınız bir Beceriler yok. Lakin kod adının Vesta olduğu yanı sıra zaten firmanın Lab126 ekipman ArGE bölümünde hazırlandığı biliniyor. Sayısız senedir ısrar etmeye devam et ettiği belirtilen çaba için sıralar düşmanca bir işe alımı söyle konusu. Habere bağlı olarak Amazon elde edilebilir çaba için şu sıralar robotik alanında profesyonel Yazılım programı Mühendisi yanı sıra İlke Sensörleri Mühendisi arayan.

Amazon’un robotları geçmişte çalışanların evinde denenecek

Amazon’un yıllardır kapsamlı depolarında kullanıldığı robotlardan türünün tek örneği olması önlenemez olan kim son zamanlarda daire robotlarının imkan yanı sıra kapasiteleri ne yazık ki tanıdık olmayan. Şu sıralar ihtiyatlı daire konseptinde Alexa aracılığıyla gerçekten gerçekten iyi (PL) bir mücadele sürdüren firmanın bir müteakip adımı elleri ayakları olan bir Alexa mı acaba?

Amazon'un robotları

Bunu göz önünde bulundurarak bilgiler prototiplerin çoktan erişilebilir olduğu doğru. Prototip Amazon daire robotları ileri zirve ölçüde video kamera yanı sıra Bilgisayarlı Görüş yazılımı bulunacak. Firmanın başlangıçta hedefi 2018 sonuna {kadar} kim robotları bütün Amazon çalışanlarının evlerine yerleştirmek. Bütün dürüstlüğümle bundan daha yakın bir tarama grubu geliştirmek mu bilemedik. Aynı zamanda kim son zamanlarda robotun fiyatı da belli kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon’un robotları 2019’da evlere geliyor!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply