Amazon’un telefonundan ilk görseller sızdı – Hardware Plus

Amazon’un telefonundan ilk görseller sızdı – Hardware Plus

Amazon’un bir bilge telefon yapma av koştuğunu son zamanlarda sizlerle paylaşmıştık. Hemen şimdi ise o telefon olduğu hak talepleri edilen 3 estetik internete sızdı.

 

Görseldeki ilk problem ise cihazın çoğunlukla prototip gövdesi giymesi. Bundan dolayı da tasarımı yaklaşık bir düşünce ve duygular mal sahibi olamıyoruz. Lakin fotoğraflara bakıldığında cihazın başlangıç ​​aşaması tarafında 5 adet video kamera olduğu göze çarpıyor. Bunlardan bir tanesi standat video klip görüşme içinken çeşitli diğer dördünün daha ileri de dedikodusu başarıyla geçti gözlüksüz 3 boyutlu beyin efektini yürütmek için olduğu söyleniyor.

Lakin kim karakteristik üreticisi ilk çıktığında gerçekten sınırlı bir durumda gidiyor. Özellikle sayısız mimik hareketini yapabilecek olan üreticisi için Amazon kesinlikle bir soruşturma aracılığıyla kim teknolojiyi geliştirebileceklerini söylüyor.

amazon-sp2

Elektronik kamera bolluğunun yakın mevcut 4.7 inç 720p gözünde canlandırmak yanı sıra 2 GB bellek bulunuyor. Cihazın işlemcisi Qualcomm Snapdragon, yine de stil ancak tanıdık olmayan. Aynı zamanda üreticisi çalışma sistemi olarak Android yerine Kendi modifiye edilmiş versiyonu FireOS’u kullanacak

 

amazon-sp3

Beklentiler telefonun haziran başında geleceği doğru.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon’un telefonundan ilk görseller sızdı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply