Amazon’un Ücretsiz Android Uygulama Programı Sona Eriyor

Amazon’un Ücretsiz Android Uygulama Programı Sona Eriyor

2015 yılında Amazon, Underground adını verdiği kullanıcıların ücretli Android uygulamalarına tamamen ücretsiz olarak ulaşabileceği bir yazılım başlatmıştı.

Underground, Amazon Fire tabletlerde tamamen ücretsiz olarak gelirken her türlü bir Android cihaza da indirilebiliyordu. Kim uygulamayı ancak deneyebilirsiniz bunu söyledikten sonra daha ziyade az vaktiniz sahip olmak. Dünya çapında Ağ devi 2019 yılında Underground’a olan desteğini harika bir şekilde bitireceğini açıkladı.

Kim servisin sebep kapatıldığına dair her türlü bir sebep gelmedi. Underground 2 uzun yıllar geçmişte geliştiricilere son zamanlarda bir maaş fırsatı olarak sunulmuştu. Geliştiriciler lig karakterlerini markalı t-shirtlere veya aksesuarlara çevirerek Merch by Amazon’da satabiliyordu. Aynı şekilde Coinler sayesinde Appstore kullanıcıları marketti başına şeyi kullanabiliyordu. Kim coinler aracılığıyla geliştirciler ancak daha uygulamalarda %70’lik gelirlerini ödünç almak ederken daha şaşırtıcı bir şekilde kişiye erişme fırsatı yakalıyorlardı.

Eğer bir tane daha bir üreticinin Android cihazını kullanıyorsanız Underground’ın tamamen ücretsiz rutin marketini yaza {kadar} kullanabilirsiniz. Bunu söyledikten sonra Underground, Google Play Store’da kuruluş almıyor. Böylece çok kendi sitesinden indirmeniz lazım. Çeşitli diğer taraftan Fire hap servisleri 2019 yılına {kadar} servisten yararlanabilecek. Ancak özel markette olan uygulamalar aracılığıyla yetinmek zorundalar verilen 31 olabilir’tan bundan sonra markete son zamanlarda rutin girmeyecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon’un Ücretsiz Android Uygulama Programı Sona Eriyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply