Amazon’un Yapay Zekası Köpek Cinslerini Tanıyor

Amazon’un Yapay Zekası Köpek Cinslerini Tanıyor

Eskiden Google’ın ve ayrıca Microsoft’un yayınladığı fabrikasyon akıl araçlarını değerlendirme ederken çok eğlenmiştik sırada ise Amazon vasıtasıyla geliştirilen sahip olmak.

Perakende devi Amazon bu akşam Rekognition adını verdiği kişiye özel fabrikasyon akıl aracını yayınladı. Kim fabrikasyon akıl geliştiricilere düşünceli bilmek servisleri sağlayacak. Oto şimdilik Google’ın çekme video oyunu veya Microsoft’un dönem kararlı yapan internet sitesi tercih herkesin kullanımına görünür kesinlikle değil bunu söyledikten sonra Rekognition’ın da işleyiş biçimi tamamen aynı. Fotoğraflara bakıyor, toplum yüzlerini tanıyor, duygularını belirlemeye çalışıyor ve ayrıca objeleri seçiyor. Aynı anda fotoğrafta olanaklar banliyö bölgesi hayvanları da tanıyabiliyor ve ayrıca önemli ölçüde köpeklerin ne cins olduğunu belirtiyor.

API bütün bütün AWS kullanıcılarına görünür Ayrıca tamamen ücretsiz kullanıcılara rağmen. Geliştiriciler buradan uygulamalarının güvenlik ve güvenlik bölümlerine uğraşmak cazibe sistemi ekleyebilirler veya etiketlenmiş ve ayrıca indekslenmiş şaşırtıcı bir şekilde miktarda resim sayesinde ihtiyatlı pazarlama panoları hazırlayabilirler.

Rekognition şimdilik özellikle Kuzeyinde Virjinya, Oregon ve ayrıca İrlanda’da yaşayan AWS kullanıcılarına görünür. Taşıyıcı Rekognition’ın ve ayrıca gazetecilik analiz aracı Polly ve ayrıca chatbotu oluşturmaya yarayan Lex isimli fabrikasyon zekalarını da yayınladı. Lex aynı anda Echo içerisinde olanaklar banliyö bölgesi dijital ortak Alexa’ya gücünü veren fabrikasyon akıl.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon’un Yapay Zekası Köpek Cinslerini Tanıyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply