Amazon’un Yeni Oyunu ‘New World’! – Hardware Plus

Amazon’un Yeni Oyunu ‘New World’! – Hardware Plus

Herhangi bir kişi Amazon’un kim tam hafta başında yaptığı taze seyahat aletleri maratonu duyurusuna bildirmek ederken, şirketin elinde şu anda taze bir hit vardı. Amazon’un çevrimiçi video lig iyileştirme kolu olan Amazon Game Studios, salı günü PC lig dünyasını büyüleyen “New World” adlı taze bir bilgisayar sistemi aktivite yayınladı.

“New World”, binlerce oyuncunun, sömürge Amerika’nın sihirle aşılanmış bir versiyonuna benzeyen dijital bir koloniyi keşfetmesini yanı sıra geliştirmek etmesini sağlayan sanal bir lig. Lansmanından kim yana, PC oyunları için en tanınmış sanal alışveriş merkezi olan Steam’de kendinden emin bir zamanda uğraşmak binlerce eşzamanlı yıldızcık ortalaması aldı.

Tanıtmak gününde, lig 700.000’den fazla eşzamanlı oyuncuya ulaştı yanı sıra onu Steam’in şimdiye kadarki en önemli lansmanlarından bir kişi haline getirdi. Perşembe sabahı itibariyle 450.000’den fazla eşzamanlı yıldızcık vardı. Bunun da geçmiş, özellikle oynamak için oyuna girmeyi hamile 10.000’e {kadar} oyuncunun sıralandığına dair raporlar sahip olmak.

“New World”ün arkasındaki antik ivme ısrar ederse, uzun değil “Fortnite”, “PUBG” yanı sıra “World of Warcraft” seç istisnai olarak tanınmış sanal oyunların kanonuna girecek. Lig oynamak görünüşe göre Amazon’un e-yatırım ya da bulut hizmetlerinden gördüğü türden kazanç sağlamasa da, çeşitli diğer kıkırdayarak kolu olan Amazon Studios’un karşı, hizmet sağlayıcı için yönetmek finans kazanabilir.“New World”ün maliyeti ise 39.99 para.

New World: Launch Trailer – YouTube

Benzer şekilde Amazon, lig odaklı çevrimiçi video akışı hizmeti olan Twitch’in mal sahibi. “New World” seç tanınmış bir lig Twitch’te görünebilir yanı sıra Amazon için taze sanal reklam ve pazarlama dolarının üzerine çok daha fazlası ilgi yanı sıra kapasite satışlar getirebilir.

“New World” Amazon için muazzam bir adıma ipucu ediyor. Düzenli lig yayıncıları dışındaki istisnai olarak az hizmet sağlayıcı, sektöre girme konusunda yardımcı oldu. Örneğin, Google lig iyileştirme stüdyosunu kim yılın başlarında kapattı.

“New World”ün antik başarısı, Amazon’un oyunculardan itibaren zayıflamış bir tepkinin ardından piyasaya sürülmesinden özellikle aylar bundan sonra çevrimdışına aldığı “Crucible” adlı bir oyunla geçmek uzun yıllar önemli bir çevrimiçi video oyununa yönelik aslen girişimiyle yönetmek tezat oluşturuyor. Başlığı dönüştürmek için sayısız uzun yıllar harcayan Amazon Game Studios için bir utançtı. Lig dünyasındaki pek istisnai olarak ikamet, Amazon’un er ya da geç yardımcı olup olmayacağını harika etti.

Şu anda ise cevaplarını aldılar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Amazon’un Yeni Oyunu ‘New World’! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply