Amazon’un Yeni Oyunu New World Sorunlarla Çıktı – Hardware Plus

Amazon’un Yeni Oyunu New World Sorunlarla Çıktı – Hardware Plus

Amazon’un son zamanlarda MMO aktivite New World’ün sunucuları yüzleşmek binlerce oyuncuyla başa çıkamıyor. Oyunu oynamak isteyen oyuncular, şaşırtıcı bir şekilde yüksek sıraları saatlerce niyet etmek durumunda kalıyor. Durumdan yaygara edenler ise aktivite olumsuz oy pusulası bombardımanına tutarak eleştirilerini yansıttı.

Amazon’un son zamanlarda büyük kapsamlı çeşitli oyunculu sanal sorumluluk yapma aktivite New World tonit itibariyle kapılarını oyunculara açtı. Açıldığı andan gelen anlık zaman dilimi içerisinde de kısa süreli 700,000 seç büyük yıldızcık sayılarına ulaştı. Twitch üzerinden de 1 milyona mahalle vatandaş oyunun yayınlarını izledi. Sanal perakende satışın yakın web hizmetleri de sunan Amazon, ancak hizmetçi problemleriyle başa çıkamadı. Yanı sıra oyuncular tamamen oyuna girebilmek için saatlerce seri niyet etmek durumunda kaldı.

Amazon, Organizasyon Geliştiriyor!

Amazon, 2000 oyuncuya {kadar} hepsi birden alabilen sunuculardan 233 tanesini New World aktivite için ayırdı. Kim da kararlı 466,000 oyuncunun hepsi birden sorunsuz bir moda trendi aktivite oynayabilmesi anlamını taşıyordu. Yine de son zamanlarda oyuna olan ilgi sebebiyle planlanan kim rakam fazlasıyla aşılmış durumda. Kim hastalık da lig sunucularının sert yüklenmesine faktör oldu.

Oyuncular ise kültürel medya üzerinden tepkilerini dile getirerek e karşı karşıya kaldıkları bekleme sürelerini paylaştı. Bir son derece yıldızcık kültürel medyayı anlık zaman dilimi içerisinde, 10 binlerce ünlü sıraları gösteren gözünde canlandırmak görüntüleriyle doldurdu.

New World oyunuyla stresli bilgileri toplayan gündelik bir ağ web sitesi ise kim yüksek bekleme sürelerinin bazı sunucular için 212 saate {kadar} varabileceğini hesapladı. Sürpriz edenler için kim zaman dilimi 1 haftadan fazla ediyor. Kim hesaplamalar sıradaki herkesin sırada kalmaya oyalanmak edeceği senaryolar için hesaplansa da ancak ancak buna karşılaştırılabilir hizmetçi problemlerinin yaşanması pozitif karşılanmıyor.

New World temsilci ağ sitesinde ise konuyla stresli geliştiriciler vasıtasıyla bir Blog yazısı paylaşıldı. Mesajda sonuç olarak şu şartlar kullanıldı:

“Bazı oyuncuların yüksek süren sıraları deneyimlediğini anlamış bulunmaktayız yanı sıra kim sorunun çözümünü bulabilmek için son derece tamamen çalışıyoruz,”

“Yine bir başka sunucular koymaya oyalanmak ediyoruz yanı sıra değişikliklerin testleri tamamlandıktan daha sonra hali hazırdaki hizmetçi kapasitemizi arttıracağız.”

Amazon benzer şekilde önümüzdeki 2 tam hafta sırasında oyuncuların hizmetçi değişikliklerini bedava olarak yapabileceğini açıkladı. Çeşitli diğer sanal oyunlarda hizmetçi değişikliği işlemleri için minik komisyonlar alınabiliyor.

MMO dünyasında sunucuların itibaren talebi hoş konusunda fazlasıyla çuvallaması muhteşem bir oluşum olmanın ötesine geçti. Kim yılın başlarında, Nihai Fantasy XIV oyununun çıkışının ardından karşılaştırılabilir ikilem yaşanmıştı. Yanı sıra oyunun yapımcısı Naoki Yoshida oyunculardan özür dilemişti. Bunu söyledikten sonra Amazon seç {pahalı} bir altyapıya, büyük sunuculara yanı sıra sayısız kaynaklara kurucu bir şirketten daha fazlası bekleniyordu.

New World, hepsi birden Amazon’un 2014 yılında kurduğu kişiye özel lig stüdyosu vasıtasıyla analiz yapmayı başaran başlangıçta PC aktivite olma özelliği taşıyor. 2016 yılındaki Twitchcon etkinliğinde Amazon Games çatısı altındaki Amazon Organizasyon Stüdyoları 3 lig duyurmuştu. Kim oyunlardan 2 tanesinin, Breakaway yanı sıra Crucible atölye vasıtasıyla sonlandır edildiği açıklandı. Çeşitli diğer lig New World ise 2020 yılında çıkması beklenirken aldığı erteleme ise yine de 28 Eylül 2021 tarihinde analiz yapabildi. Şimdilik oyuncular aktivite sorunsuz bir moda trendi deneyimleyememiş olsa da ilerleyen günlerde sorunların çözülmesinin ardından lig aracılığıyla stresli daha verimli geri bildirim yapılacaktır.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Amazon’un Yeni Oyunu New World Sorunlarla Çıktı – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply