Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk gösterim tarihi açıklandı! – Hardware Plus

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk gösterim tarihi açıklandı! – Hardware Plus

Amazon’un en istisnai olarak sözde yanı sıra ismi ancak gizli Yüzüklerin Efendisi dizisinin incelemek tarihi aracılığıyla gergin temsilci sebep olmak geldi. Çekimleri tamamlanan dizinin 2 Eylül 2022 Cuma günü Amazon’un Prime Video klip servisinde aşama alacağı duyuruldu.

Dizinin incelemek tarihinin yakın, çekimleri gerçekleştiren Amazon Stüdyoları vasıtasıyla yasal olarak diziden ilk kare de paylaşıldı. İlgili kare, çekimlerin Yerel alan dönem daha önce Taze Zelanda’da tamamlanmasının akabinde paylaşıldı. Hayranlar vasıtasıyla kapsamlı incelenen kareye dayanarak Valar ağaçlarının ayrım edilmesiyle dizinin Valar’da (Valinor) geçtiği ortaya atıldı.

Arasında Insanlar’nın anında çağında geçecek olan çeşitler, kronolojik sıraya bağlı olarak J.R.R. Tolkien’ın Hobbit yanı sıra Yüzüklerin Efendisi kitaplarından binlerce on yıl daha önce gerçekleşen olayları sorun alacak. Dizide olanaklar alacak olan hem bilgili hem de taze karakterlerin Arasında Insanlar’da düzeltmek ortaya çıkan kötülüğe e karşı mücadelesinin işleneceği söyleniyor.

İsmi ancak gizli girişim önemli bir varlıklar yapılarak Amazon bünyesine kombine edildi. Dizinin sıkı ilk sezonunun yapım maliyeti de tahmini 465 bin para tuttu. Kim projenin Amazon için öneminin daha yakın anlaşılması hesap Game of Thrones’un sonuçlandırmak sezonunun bir bölümünün maliyeti, ayrılan bütçenin en fazla 5 bin para olmasına bile en fazla 15 bin para tuttu.

Dizinin özetlenen oyuncuları ile çevrili Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman yanı sıra Sara Zwangobani iyilik isimler bulunuyor. Çeşitler sorumluları J.D. Payne yanı sıra Patrick Mckay ise dizinin yönetsel yapımcılık görevini üstleniyor. Payne yanı sıra Mckay yaptıkları iş arkadaşı yakalama açıklamasında şu cümlelere olanaklar verdiler:

“Bilbo’nun dediği iyilik ‘Sanıyorum şu anda bir ek yolculuğa caydırmak için hazırım,’”

“Aylarca Arasında Insanlar’yı acı yanı sıra havasını solumak hayatta an edinilebilecek bir yolculuk. Hayranların da bizim iyilik bunları bir ne zaman daha önce yaşayabilmesi için sabırsızlanıyoruz.”

Yapımcıların serinin hayranlarını heyecanlandıran açıklamalarının ardından çeşitler için olan gereksinim bir hayli yükselmişe benzemek. Kesinlikle diziden ortak bir kare üzerinden ne olursa olsun reddit postu aşağıda bir istisnai olarak felsefe hayranlar vasıtasıyla üretildi. Dizinin ilk gösterimi servet sene Prime Video klip üzerinden 240 benzersiz kırsal yanı sıra bölgede yapılacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk gösterim tarihi açıklandı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply